Dlaczego warto do nas dołączyć?

 • Pracujemy zdalnie

  Pokażemy ci, że ludzie, którzy widują się kilka razy w roku na żywo mogą być do siebie bardziej przywiązani niż ci, którzy siedzą ze sobą biurko w biurko.

 • Uczymy się

  Są dwa typy ludzi. Typ 1 mówi “nie wiem”. Typ 2 mówi “nie wiem, ale się dowiem”. W digitalk znajdziesz tylko tych drugich. Rozwijamy się wspólnie i uczymy od siebie wzajemnie.

 • Jesteśmy uczciwi

  Żyjemy w czasach, w których bycie szczerym i uczciwym wobec klientów to wyróżnik. Dla nas to podstawa funkcjonowania.

 • Rozwijamy się

  Tworzysz treści, ale chcesz opanować ekosystemy reklamowe? A może w inną stronę – chcesz przeskoczyć od reklam do automatyzacji marketingu czy doradztwa? Dajemy takie możliwości. Kilka ścieżek awansów i rozwoju wewnętrznego sprawi, że znajdziesz zadanie dla siebie. Cenimy inicjatywę.

 • Stawiamy na szacunek

  Polityka rekrutacyjna firmy jest prosta. Nie zatrudniamy buraków. Nawet najlepszy specjalista nie zagrzeje tu miejsca, jeśli nie okaże szacunku kolegom i koleżankom czy naszym klientom. Wierzymy, że lepiej być ciut za skromnym i ciut za uprzejmym, zamiast przekonanym o własnej wyjątkowości.

Co o firmie mówi zespół?

Referencje pracowników cenimy sobie równie mocno, co rekomendacje od klientów. Zobacz, co Twoi przyszli koledzy i koleżanki mówią o pracy w digitalk.

Olaf Gałecki

od 2019 w digitalk

Po miesiącu pracy tutaj widzisz, jak wiele możesz jeszcze osiągnąć na swoim stanowisku. Po roku pracy dostrzegasz, jak duży krok zrobiłeś do przodu i ile rzeczy się tutaj nauczyłeś. Po dwóch latach nie możesz uwierzyć, że wtedy uważałeś „że już lepiej nie da się pracować.” Tak przynajmniej wyglądała moja przygoda tutaj 🙂 A najlepsze dopiero przede mną.

Swietlana Tarhonskaya

od 2020 w digitalk

Gdybym szukała teraz pracy, wybrałabym digitalk ze względu na niesamowity zespół – tworzymy zgraną ekipę, chętnie się dzielimy swoją wiedzą, doświadczeniem, pomysłami i wspieramy się nawzajem; za możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i przemyślaną ścieżkę rozwoju dla każdego pracownika; za organizację procesów w firmie, które porządkują i ułatwiają codzienną pracę w agencji i z klientami; za komfort i satysfakcję z pracy, które czuję po dzień dzisiejszy i wiem, że na to stawimy w digitalk.

Marek Gwóźdź

od 2019 w digitalk

Praca w digitalk daje ogromne możliwości rozwoju ale i wiele satysfakcji. Zaplanowana ścieżka kariery pozwala na rozwój osobisty. Ciężka praca zostaje nagrodzona awansem – w moim przypadku od pracy na pół etatu jako FB Adsowiec po Marketing managera. Dzięki pracy u boku Artura jak i wspaniałych specjalistów, których zatrudnia nauczyłem się zamieniać kliknięcia na złotówki a niektóre cenne rady wykorzystuje w życiu codziennym

referencje digitalk

Katarzyna Krzyżanowska

od 2020 w digitalk

W digitalk pracuję od stycznia 2020 r. Z początku obejmowałam stanowisko specjalistyczne, na którym pracę bardzo dobrze wspominam. W toku realizacji mojej ścieżki rozwojowej, po roku pracy, otrzymałam awans na stanowisko Team Leadera i tę rolę pełnię obecnie. Na obu stanowiskach otrzymywałam ogrom wsparcia od przełożonych i miałam okazję nauczyć się wielu rzeczy. Dla mnie praca w tej agencji to świadomy wybór rozwoju i rośnięcia wraz z firmą. To miejsce bardzo dobrze zorganizowane, kultura pracy swobodna i ludzka, zewsząd otrzymujemy ogrom dodatkowych materiałów jak kursy, szkolenia, e-booki, dodatkowe zajęcia. Jest też tu przestrzeń na popełnianie błędów i wyciąganie z nich wniosków. Na przestrzeni kilku lat, zdecydowanie pracę w tej agencji oceniam najwyżej i chętnie pozostanę w digitalk jak najdłużej 🙂 To miejsce mogę polecić wszystkim marketingowcom, co ten zawód traktują jako swoją pasję, interesują się szeroko rozumianym marketingiem, rozwijają się i chcą stać się best of the best!

Ewa Benedyczak

od 2020 w digitalk

Przygodę z digitalk rozpoczęłam we wrześniu 2020, gdzie do sierpnia 2021 realizowałam kampanie dla klientów w systemach Google Ads i Facebook Ads. Obecnie pełnię rolę Team Leaderki i jestem świetnym przykładem tego, że w digitalk rozwój kompetencji to jeden z naszych priorytetów. Cieszę się, że mam wpływ na firmę, że mogę budować świetny zespół i obserwować, jak idziemy do przodu. Dla mnie digitalk to przede wszystkim ludzie — prawdziwi eksperci, którzy zawsze są chętni do pomocy i dzielenia się wiedzą. Pracujemy zdalnie, co zdecydowanie traktuję jako atut. Warto podkreślić, że nasze relacje na tym nie cierpią, umacniamy je na integracjach, gdzie widzimy się średnio co 3 miesiące!

Przemysław Krawiec

od 2019 w digitalk

W digitalk pracuję od grudnia 2019. Uważam, że jest to idealna firma dla osób, które chcą się rozwijać. Sporo ambitnych zadań, duża samodzielność, ciekawi klienci. Chociaż jest to praca w 100% zdalna, to każdego dnia słyszymy i widzimy się na callach, wszyscy są mega pomocni, chętnie dzielą się wiedzą, pomogą gdy jest jakiś problem. Na duży plus to, że mamy dostęp do wielu szkoleń, kursów online czy ebooków. Jeśli tylko chcesz to dużo się tutaj nauczysz. Chciałbym, żeby w każdej firmie było takie podejście do ludzi jak w digitalk!

Marcin Grzeszczuk

od 2020 w digitalk

Mimo wielu procesów w firmie, jest tu na tyle dużo swobody, żeby dać jeszcze dużo od siebie. Dzięki digitalk bardzo mocno się rozwinąłem – zarówno pod kątem digital marketingu, jak również kultury współpracy z innymi pracownikami firmy. Jest tu wielu czołowych specjalistów, z którymi na codzień mam przyjemność wymieniać się doświadczeniem.

Damian Grzybek

od 2020 w digitalk

Przez ponad 2 lata pracy tutaj nauczyłem się jednego – nic nie ruszy tak zgranego zespołu jaki mamy w digitalk. Jeśli masz problem z klientem, lub życiowe zawirowania, to nigdy nie zostaniesz sam i do pomocy przyjdzie armia digitalian. Ponadto mnóstwo kursów zewnętrznych i wewnętrznych oraz klarowne ścieżki rozwoju i awansów motywują do rozwoju i bycia lepszym każdego dnia.

Krzysztof Poręba

od 2017 w digitalk

W digitalk pracuję już od prawie 5 lat. To świetne miejsce na ciągły rozwój i pracę z najlepszymi – specjalistami i klientami. Dodatkowy plus to 100% zdalny tryb pracy, który pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Wisienką na torcie jest firmowa e-biblioteczka – już bogato zaopatrzona i nieustannie wzbogacana o wartościowe tytuły.

Wartości > umiejętności

W rekrutacji stawiamy na charakter. Liczy się z kim, a potem co. Szukamy ludzi, dla których towarzystwa chce nam się wstawać rano do pracy. Każdą kompetencję można zdobyć, problem rozwiązać a przeciwność pokonać, jeśli tylko masz odpowiednie nastawienie i zgrany zespół.

 • Relacje

  Rozpoczynamy współpracę gdy wierzymy, że faktycznie możemy pomóc. Cieszy nas każdy nowy klient. Najbardziej jednak radujemy się, gdy wysyłamy okolicznościowy tort na kolejną rocznicę współpracy. Klienci pracują z nami średnio co najmniej rok.

 • Rezultaty

  Każdą współpracę, niezależnie od jej rodzaju, rozpoczynamy od wyznaczenia KPI. Marketing to inwestycja, która się zwraca. Tylko w ostatnim kwartale wygenerowaliśmy dla naszych klientów sprzedaż na poziomie 130+ milionów złotych.

 • Rozwój

  Pracujemy z przeszło setką firm na kilkudziesięciu rynkach. Kilkakrotnie więcej wspieramy, dzieląc się swoją wiedzą na szkoleniach, audytach, warsztatach. Na skuteczność agencji składa się suma doświadczeń i nastawienie na nieustanną naukę od siebie nawzajem i od naszych klientów.

Oferty pracy

Facebook Ads Specialist

4000 – 5500 zł netto

Google Ads Specialist

4500 – 6000 zł netto

Junior Facebook Ads Specialist

3500 – 4000 zł netto

Junior Google Ads Specialist

3500 – 4000 zł netto

Nie widzisz ogłoszenia dla siebie?

Dla dobrych ludzi praca znajdzie się zawsze. Napisz do nas i powiedz, w czym jesteś dobry i jak możesz pomóc nam zwiększać wyniki klientów. Pisz do nas