Dlaczego warto do nas dołączyć?

 • Pracujemy zdalnie

  Pokażemy ci, że ludzie, którzy widują się kilka razy w roku na żywo mogą być do siebie bardziej przywiązani niż ci, którzy siedzą ze sobą biurko w biurko.

 • Uczymy się

  Są dwa typy ludzi. Typ 1 mówi “nie wiem”. Typ 2 mówi “nie wiem, ale się dowiem”. W digitalk znajdziesz tylko tych drugich. Rozwijamy się wspólnie i uczymy od siebie wzajemnie.

 • Jesteśmy uczciwi

  Żyjemy w czasach, w których bycie szczerym i uczciwym wobec klientów to wyróżnik. Dla nas to podstawa funkcjonowania.

 • Rozwijamy się

  Tworzysz treści, ale chcesz opanować ekosystemy reklamowe? A może w inną stronę – chcesz przeskoczyć od reklam do automatyzacji marketingu czy doradztwa? Dajemy takie możliwości. Kilka ścieżek awansów i rozwoju wewnętrznego sprawi, że znajdziesz zadanie dla siebie. Cenimy inicjatywę.

 • Stawiamy na szacunek

  Polityka rekrutacyjna firmy jest prosta. Nie zatrudniamy buraków. Nawet najlepszy specjalista nie zagrzeje tu miejsca, jeśli nie okaże szacunku kolegom i koleżankom czy naszym klientom. Wierzymy, że lepiej być ciut za skromnym i ciut za uprzejmym, zamiast przekonanym o własnej wyjątkowości.

Co o firmie mówi zespół?

Referencje pracowników cenimy sobie równie mocno, co rekomendacje od klientów. Zobacz, co Twoi przyszli koledzy i koleżanki mówią o pracy w digitalk.

Armand Jabłoński

od 2021 w digitalk

Do digitalk dołączyłem w listopadzie 2021 roku. Kierowała mną chęć dalszego rozwoju w zakresie marketingu internetowego. Posiadałem doświadczenie wyłącznie z zakresu Meta Ads i chciałem nauczyć się pracować na innych systemach reklamowych. Bardzo szybko okazało się, iż oprócz możliwości nauki, mam także możliwość pracy z najlepszymi specjalistami w Polsce. Dzięki temu pracuję na codzień w Meta Ads, Google Ads, TikTok Ads oraz Pinterest Ads. Szeroki wachlarz ciekawych projektów, pozwolił mi lepiej zrozumieć potrzeby Klientów, co sprawia, że mogę rozwijać wiele firm jednocześnie. Praca w digitalk daje ogromną satysfakcję, dzięki strukturze systemu rozwojowego. Uwzględnia on kilka ścieżek kariery, które możesz dobrać do swoich osobistych celów. Od czasu mojego dołączenia do Zespołu digitalk codziennie uczę się czegoś nowego. Dlatego właśnie planuję tu zostać na dłużej.

Marek Gwóźdź

Marek Gwóźdź

od 2019 w digitalk

Praca w digitalk daje ogromne możliwości rozwoju ale i wiele satysfakcji. Zaplanowana ścieżka kariery pozwala na rozwój osobisty. Ciężka praca zostaje nagrodzona awansem – w moim przypadku od pracy na pół etatu jako FB Adsowiec po Marketing managera. Dzięki pracy u boku Artura jak i wspaniałych specjalistów, których zatrudnia nauczyłem się zamieniać kliknięcia na złotówki a niektóre cenne rady wykorzystuje w życiu codziennym

Krzysztof Poręba

od 2017 w digitalk

W digitalk pracuję już od prawie 5 lat. To świetne miejsce na ciągły rozwój i pracę z najlepszymi – specjalistami i klientami. Dodatkowy plus to 100% zdalny tryb pracy, który pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Wisienką na torcie jest firmowa e-biblioteczka – już bogato zaopatrzona i nieustannie wzbogacana o wartościowe tytuły.

Olaf Gałecki

od 2019 w digitalk

Po miesiącu pracy tutaj widzisz, jak wiele możesz jeszcze osiągnąć na swoim stanowisku. Po roku pracy dostrzegasz, jak duży krok zrobiłeś do przodu i ile rzeczy się tutaj nauczyłeś. Po dwóch latach nie możesz uwierzyć, że wtedy uważałeś „że już lepiej nie da się pracować.” Tak przynajmniej wyglądała moja przygoda tutaj 🙂 A najlepsze dopiero przede mną.

Damian Grzybek

od 2020 w digitalk

Przez ponad 2 lata pracy tutaj nauczyłem się jednego – nic nie ruszy tak zgranego zespołu jaki mamy w digitalk. Jeśli masz problem z klientem, lub życiowe zawirowania, to nigdy nie zostaniesz sam i do pomocy przyjdzie armia digitalian. Ponadto mnóstwo kursów zewnętrznych i wewnętrznych oraz klarowne ścieżki rozwoju i awansów motywują do rozwoju i bycia lepszym każdego dnia.

Przemysław Krawiec

od 2019 w digitalk

W digitalk pracuję od grudnia 2019. Uważam, że jest to idealna firma dla osób, które chcą się rozwijać. Sporo ambitnych zadań, duża samodzielność, ciekawi klienci. Chociaż jest to praca w 100% zdalna, to każdego dnia słyszymy i widzimy się na callach, wszyscy są mega pomocni, chętnie dzielą się wiedzą, pomogą gdy jest jakiś problem. Na duży plus to, że mamy dostęp do wielu szkoleń, kursów online czy ebooków. Jeśli tylko chcesz to dużo się tutaj nauczysz. Chciałbym, żeby w każdej firmie było takie podejście do ludzi jak w digitalk!

Jan Klag

od 2020 w digitalk

Chcesz się rozwijać? Są otwarte ścieżki do niemal każdej odnogi związanej z marketingiem.
Robisz coś wyjątkowo dobrze? Od razu zostanie to zauważone i będziesz mógł wykorzystać swoje mocne strony.
Potrzebujesz rady czy inspiracji? Wystarczy zapytać i od razu zbiera się grono ludzi chętnych do pomocy.
Każdemu życzę takiego miejsca pracy, a sam cieszę się, że jestem właśnie tutaj – w digitalk

Magdalena Krempel

od 2022 w digitalk

Nowy rok, nowa ja, nowe wyzwania – tak pomyślałam wraz z początkiem 2022 roku, kiedy dołączyłam do zespołu digitalk. Od tamtej pory jestem Team Leaderką, a mój zespół to świetni specjaliści, z którymi uwielbiam współpracować. W codziennej pracy kluczowe jest to, że możemy liczyć na siebie wzajemnie, nie brakuje tutaj wzajemnego wsparcia oraz dzielenia się wiedzą. Pracujemy w oparciu o doświadczenie oraz przepracowane (i często spisane) case studies. To, co nas wyróżnia to na pewno przestrzeń na rozwój oraz realizację własnych pomysłów. Wychodzimy z założenia, że nie myli się ten, kto nic nie robi, dlatego dajemy sobie przestrzeń na popełnianie błędów i… wyciąganie z nich wniosków. Z pewnością jest to miejsce dla każdego, kto uwielbia zagadnienia związane z marketingiem, jest zmotywowany do pracy i rozwoju oraz zorientowany w nowościach. Lubisz to co robisz? Dołącz do zespołu, który ma tak samo jak Ty!

Wartości > umiejętności

W rekrutacji stawiamy na charakter. Liczy się z kim, a potem co. Szukamy ludzi, dla których towarzystwa chce nam się wstawać rano do pracy. Każdą kompetencję można zdobyć, problem rozwiązać a przeciwność pokonać, jeśli tylko masz odpowiednie nastawienie i zgrany zespół.

 • Relacje

  Rozpoczynamy współpracę gdy wierzymy, że faktycznie możemy pomóc. Cieszy nas każdy nowy klient. Najbardziej jednak radujemy się, gdy wysyłamy okolicznościowy tort na kolejną rocznicę współpracy. Klienci pracują z nami średnio co najmniej rok.

 • Rezultaty

  Każdą współpracę, niezależnie od jej rodzaju, rozpoczynamy od wyznaczenia KPI. Marketing to inwestycja, która się zwraca. Tylko w ostatnim kwartale wygenerowaliśmy dla naszych klientów sprzedaż na poziomie 130+ milionów złotych.

 • Rozwój

  Pracujemy z przeszło setką firm na kilkudziesięciu rynkach. Kilkakrotnie więcej wspieramy, dzieląc się swoją wiedzą na szkoleniach, audytach, warsztatach. Na skuteczność agencji składa się suma doświadczeń i nastawienie na nieustanną naukę od siebie nawzajem i od naszych klientów.

Oferty pracy

Facebook Ads Specialist

4500 – 6500 zł netto

Google Ads Specialist

4500 – 6500 zł netto

Linkedin Ads Specialist

4500 – 6500 zł netto

Tik-Tok Ads Specialist

4500 – 6500 zł netto

Pinterest Ads Specialist

4500 – 6500 zł netto

Marketing Automation Specialist

6500 – 8500 zł netto

Konsultant ds. Performance Marketingu

6500 – 8500 zł netto

Team Leader

7000 – 9000 zł netto

Nie widzisz ogłoszenia dla siebie?

Dla dobrych ludzi praca znajdzie się zawsze. Napisz do nas i powiedz, w czym jesteś dobry i jak możesz pomóc nam zwiększać wyniki klientów. Pisz do nas