Dlaczego warto do nas dołączyć?

 • Pracujemy zdalnie

  Pokażemy ci, że ludzie, którzy widują się kilka razy w roku na żywo mogą być do siebie bardziej przywiązani niż ci, którzy siedzą ze sobą biurko w biurko.

 • Uczymy się

  Są dwa typy ludzi. Typ 1 mówi “nie wiem”. Typ 2 mówi “nie wiem, ale się dowiem”. W digitalk znajdziesz tylko tych drugich. Rozwijamy się wspólnie i uczymy od siebie wzajemnie.

 • Jesteśmy uczciwi

  Żyjemy w czasach, w których bycie szczerym i uczciwym wobec klientów to wyróżnik. Dla nas to podstawa funkcjonowania.

 • Rozwijamy się

  Tworzysz treści, ale chcesz opanować ekosystemy reklamowe? A może w inną stronę – chcesz przeskoczyć od reklam do automatyzacji marketingu czy doradztwa? Dajemy takie możliwości. Kilka ścieżek awansów i rozwoju wewnętrznego sprawi, że znajdziesz zadanie dla siebie. Cenimy inicjatywę.

 • Stawiamy na szacunek

  Polityka rekrutacyjna firmy jest prosta. Nie zatrudniamy buraków. Nawet najlepszy specjalista nie zagrzeje tu miejsca, jeśli nie okaże szacunku kolegom i koleżankom czy naszym klientom. Wierzymy, że lepiej być ciut za skromnym i ciut za uprzejmym, zamiast przekonanym o własnej wyjątkowości.

Co o firmie mówi zespół?

Referencje pracowników cenimy sobie równie mocno, co rekomendacje od klientów. Zobacz, co Twoi przyszli koledzy i koleżanki mówią o pracy w digitalk.

Kasia Surowik

od 2020 w digitalk

To nie jest zwykła agencja. To rodzina (cytując Vina Diesel’a z Szybkich i wściekłych). I to nie są słowa na wyrost. Praca przeplata się tu z dobrą zabawą, dzielenie się wiedzą z burzami mózgów. Nie ma nudy! Nie ma kierowników, są liderki (i lider), którzy zawsze są po naszej stronie, nieważne co się dzieje. Nie ma przypadkowych osób. Tu każdy jest najważniejszy bo wnosi coś ekstra do życia agencji. Znajdujemy czas na to, aby po pracy odpalić jeszcze raz kamerki i napić się kawy, herbaty lub p… – pigwowego soku. Jesteśmy, jak Avengersi, którzy codziennie stają do walki o ROASY, wzrosty zasięgów oraz najlepsze leady dla naszych klientów!

Olaf Gałecki

od 2019 w digitalk

Po miesiącu pracy tutaj widzisz, jak wiele możesz jeszcze osiągnąć na swoim stanowisku. Po roku pracy dostrzegasz, jak duży krok zrobiłeś do przodu i ile rzeczy się tutaj nauczyłeś. Po dwóch latach nie możesz uwierzyć, że wtedy uważałeś „że już lepiej nie da się pracować.” Tak przynajmniej wyglądała moja przygoda tutaj 🙂 A najlepsze dopiero przede mną.

Anita Karpińska

od 2020 w digitalk

Praca w digitalk daje możliwości dzielenia się pomysłami oraz wdrażania ich w życie. To szansa na kreatywne wyżycie się i zawsze owocną dyskusję nad nowymi możliwościami. Szczególnie cenię tu nasz zespół. Za szczerość oraz pomoc. Razem tworzymy jeszcze lepsze strategie i budujemy nową jakość reklam.

Swietlana Tarhonskaya

od 2020 w digitalk

Gdybym szukała teraz pracy, wybrałabym digitalk ze względu na niesamowity zespół – tworzymy zgraną ekipę, chętnie się dzielimy swoją wiedzą, doświadczeniem, pomysłami i wspieramy się nawzajem; za możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i przemyślaną ścieżkę rozwoju dla każdego pracownika; za organizację procesów w firmie, które porządkują i ułatwiają codzienną pracę w agencji i z klientami; za komfort i satysfakcję z pracy, które czuję po dzień dzisiejszy i wiem, że na to stawimy w digitalk.

Mateusz Pejas

od 2018 w digitalk

Pracę w digitalk ujme w 3 słowach: ludzie, wyzwania i doświadczenie. Ludzie – bo w zespole jest miejsce na śmiech i dowcipy, ale gdy trzeba usiąść do wyjątkowo trudnego tematu, spokojnie znajdziesz profesjonalistów w swojej dziedzinie. To prowadzi nas do Wyzwań. W digitalk nie zawsze pracuje się spokojnie. To nie jest „cicha zatoka”. To raczej otwarty ocean, gdzie buja i zalewa pokład. Jednak wyjście z tego suchą stopą, z sukcesem, dobrym wynikiem i rekomendacją od klienta, zawsze motywuje. To wszystko buduje Doświadczenie, bo dzięki tym ludziom i poligonowi agencyjnemu, nauczysz się marketingu w najlepszy możliwy sposób – w pracy z klientem.

Marek Gwóźdź

od 2019 w digitalk

Praca w digitalk daje ogromne możliwości rozwoju ale i wiele satysfakcji. Zaplanowana ścieżka kariery pozwala na rozwój osobisty. Ciężka praca zostaje nagrodzona awansem – w moim przypadku od pracy na pół etatu jako FB Adsowiec po Marketing managera. Dzięki pracy u boku Artura jak i wspaniałych specjalistów, których zatrudnia nauczyłem się zamieniać kliknięcia na złotówki a niektóre cenne rady wykorzystuje w życiu codziennym

Wartości > umiejętności

W rekrutacji stawiamy na charakter. Liczy się z kim, a potem co. Szukamy ludzi, dla których towarzystwa chce nam się wstawać rano do pracy. Każdą kompetencję można zdobyć, problem rozwiązać a przeciwność pokonać, jeśli tylko masz odpowiednie nastawienie i zgrany zespół.

 • Relacje

  Rozpoczynamy współpracę gdy wierzymy, że faktycznie możemy pomóc. Cieszy nas każdy nowy klient. Najbardziej jednak radujemy się, gdy wysyłamy okolicznościowy tort na kolejną rocznicę współpracy. Klienci pracują z nami średnio co najmniej rok.

 • Rezultaty

  Każdą współpracę, niezależnie od jej rodzaju, rozpoczynamy od wyznaczenia KPI. Marketing to inwestycja, która się zwraca. Tylko w ostatnim kwartale wygenerowaliśmy dla naszych klientów sprzedaż na poziomie 130+ milionów złotych.

 • Rozwój

  Pracujemy z przeszło setką firm na kilkudziesięciu rynkach. Kilkakrotnie więcej wspieramy, dzieląc się swoją wiedzą na szkoleniach, audytach, warsztatach. Na skuteczność agencji składa się suma doświadczeń i nastawienie na nieustanną naukę od siebie nawzajem i od naszych klientów.

Oferty pracy

Facebook Ads Specialist

6000 – 7000 zł netto

Google Ads Specialist

6500 – 8000 zł netto

Junior Facebook Ads Specialist

4000 – 6000 zł brutto

Junior Google Ads Specialist

4000 – 6000 zł brutto

Nie widzisz ogłoszenia dla siebie?

Dla dobrych ludzi praca znajdzie się zawsze. Napisz do nas i powiedz, w czym jesteś dobry i jak możesz pomóc nam zwiększać wyniki klientów. Pisz do nas