Możesz na nas liczyć od pomysłu po egzekucję.

Łączymy doświadczenie strategiczne naszych Opiekunów Klienta zdobywane na stanowiskach dyrektorskich i managerskich z wiedzą specjalistyczną ekspertów od systemów reklamowych, projektowania graficznego czy tworzenia treści.

Współpracę z klientami najczęściej rozpoczynamy od następujących obszarów:

Poznaj nasze usługi

Performance Marketing

Dowiedz się więcej

Zamieniamy kliknięcia w klientów i konwersje. Chcesz zwiększyć sprzedaż, zdobywać zapytania biznesowe, budować rozpoznawalność? Zgłoś się do nas.

Realizujemy kampanie reklamowe w każdym liczącym się ekosystemie reklamy płatnej – od Google przez Facebooka i Linkedin po Tik Toka. Jako jedna z niewielu firm w Polsce mamy status Partnera Premium Google, Preferowanego Partnera Marketingowego Facebooka czy reklamodawcy Tik Toka.

Rafał Ratajczyk

Prezes Zarządu, Kwadra System

Widzimy dużą zmianę co do poprzedniej firmy, obecnie nie ma dnia, aby telefon nie zadzwonił z jakimś zapytaniem. Poprzednio bywało, iż dzwonił raz na 3 dni i to z mało konkretnymi zapytaniami. Na pewno jest dużo więcej zapytań i są bardziej z obszarów, które nas interesują, czyli z przemysłu.

Doradztwo marketingowe

Dowiedz się więcej

Google, media społecznościowe, e-mail marketing… to tylko narzędzia. Prawdziwe wzrosty i dominację na rynku osiąga się dzięki skutecznej strategii i przemyślanej komunikacji.

Nasz zespół konsultantów może wesprzeć Cię również w tych obszarach. Przygotujemy dla Ciebie audyt skuteczności wybranych kanałów marketingowych, zaplanujemy lejek marketingowy i sprzedażowy, jak również zdiagnozujemy i uporządkujemy plan działań marketingowych w firmie.

Monika

Marketing Manager, Othertees

Już po około 1,5 miesiącu działań według wytycznych, które dostaliśmy po przeprowadzonym audycie: udało się zwiększyć sprzedaż o 35%, wartość konwersji nam skoczyła na Facebook Adsach, przy niższym koszcie za zakup, przy niższym wskaźniku kosztu za kliknięcie.

 

Social media i content marketing

Dowiedz się więcej

Treści sprzedają, ale tylko te naprawdę dobre. W internecie jest już dość miałkich treści pełnych ogólników pisanych z myślą o najpopularniejszych zapytaniach w wyszukiwarce. Nie tędy droga.

Do contentu podchodzimy strategicznie – wychodząc od grupy docelowej, obiekcji zakupowych, lejka marketingowego, by dobrać rozwiązania, które osiągną rezultaty i spełnią oczekiwania odbiorców. Tworzymy treści różnego typu – od wpisów na blogi i portale po e-booki i webinaria – w zależności od wyznaczonych celów.

Anna Rysiewicz

Marketing Coordinator – TechData – AutoCAD i BIM

Z firmą digitalk współpracujemy już kilka lat i obecnie nie wyobrażamy sobie prowadzenia projektów bez nich. Profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz nieszablonowe podejście do tematów to ich wizytówka. Komunikacja i zaangażowanie ze strony digitalk pozwala na tworzenie wartościowych social mediów, co jest dla nas najważniejsze w długofalowej perspektywie.

Projektowanie graficzne i tworzenie landing page

Dowiedz się więcej

Projektujemy tak, by komunikować wartości marki i zwiększać konwersję. Tylko dopracowane projekty przyciągają uwagę, gdy wokół morze grafik z generatorów.

Miesięcznie projektujemy tysiące grafik i animacji, które sprzedają. Zaprojektowaliśmy również i wdrożyliśmy ponad 230 stron lądowania. Ich średnia współczynnik konwersji? Powyżej 50%.

Joanna Markowska

Manager salonu – Make Art Tattoo

Współpraca z digitalk to ogromna przyjemność – rzetelne podejście do klienta, widoczne wyniki, a przede wszystkim doskonały kontakt, który umożliwia owocną kooperację. Z ręką na sercu polecamy wszystkim, którzy chcą być zauważeni w sieci 🙂

Chcesz z nami współpracować?

Skontaktuj się z nami