Nasze wartości

 • Relacje

  Rozpoczynamy współpracę gdy wierzymy, że faktycznie możemy pomóc. Cieszy nas każdy nowy klient. Najbardziej jednak radujemy się, gdy wysyłamy okolicznościowy tort na kolejną rocznicę współpracy. Klienci pracują z nami średnio co najmniej rok.

 • Rezultaty

  Każdą współpracę, niezależnie od jej rodzaju, rozpoczynamy od wyznaczenia KPI. Marketing to inwestycja, która się zwraca. Tylko w ostatnim kwartale (Q4 2022) wygenerowaliśmy dla naszych klientów sprzedaż na poziomie 170+ milionów złotych.

 • Rozwój

  Pracujemy z przeszło setką firm na kilkudziesięciu rynkach. Kilkakrotnie więcej wspieramy, dzieląc się swoją wiedzą na szkoleniach, audytach, warsztatach. Na skuteczność agencji składa się suma doświadczeń i nastawienie na nieustanną naukę od siebie nawzajem i od naszych klientów.

Co mówią o nas klienci?

Andrzej Kroszczyński

Andrzej Kroszczyński

rehab.pl

Współpraca z digitalk była i jest bardzo owocna. Firma jest tworzona przez zgrany zespół ekspertów, którzy z pasją potrafią skutecznie używać mediów społecznościowych w celu skutecznej promocji oraz informacji. Prowadzone kampanie miały bardzo wysoki stosunek efektu do ceny. Współpraca z firmą układała się bardzo dobrze, jej pracownicy starają się dokładnie zrozumieć potrzeby klienta i bardzo indywidualnie dostosować każdą kampanię. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy digitalk i mogę ją śmiało polecić wszystkim szukającym skutecznej promocji w mediach społecznościowych.

Jan Czerniawski

Jan Czerniawski

Yachtic.com

Współpraca z digitalk przebiega w myśl zasady „attitude is everything”. Od innych agencji odróżnia ich to, że nie zachowują się jak typowy
zewnętrzny wykonawca. Są bardzo aktywni: sugerują rozwiązania, analizują wyniki, chętnie odpowiadają na pytania i „uczą się” nowych dla siebie branż. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kompetencjom, obsługują nasze kampanie bardzo sprawnie, co przekłada się na naprawdę imponujące wyniki. W relacjach personalnych zawsze odnoszą się do nas z szacunkiem i żywym, autentycznym, zainteresowaniem. Jeśli chcesz zobaczyć, jak powinna wyglądać obsługa kampanii przez agencję – digitalk to pierwszy adres,pod jaki powinieneś się udać. Polecam gorąco.

Katarzyna Kaźmierczak

Katarzyna Kaźmierczak

właścicielka, modnepodlogi.pl

digitalk to połączenie dwóch najbardziej pożądanych wśród agencji cech: doświadczenia i zaangażowania. Niezależnie od tego, z kim z agencji rozmawiam, mam poczucie, że po drugiej stronie jest kompetentny i rzetelny partner. Dodatkowo – to naprawdę kapitalni ludzie. Gratuluję i serdecznie polecam.

Krystyna Dziewianowska

Krystyna Dziewianowska

Właścicielka, Mebloscenka

Nawiązanie współpracy z agencją digitalk było strzałem w dziesiątkę! Jestem pod dużym wrażeniem ich profesjonalizmu i ogromnej wiedzy w zakresie reklamy internetowej. Bardzo cenię sobie również doskonały kontakt, zawsze wiem jakie działania są prowadzone, dostaję też szczegółowe raporty. Myślę, że największą wartością digitalk są ludzie, którzy tam pracują. Ich wiedza i kompetencje pozwalają na ciągły rozwój mojego sklepu. Dzięki temu mam pewność, że mój budżet reklamowy jest w najlepszych rękach!

O nas
 • 110+

  aktywnych klientów

 • 30+

  rynków, na których prowadzimy kampanie

 • 50+

  specjalistów

 • 470+

  milionów zarobionych dla klientów tylko w 2022

O nas

Dlaczego istniejemy?

Zanim założyłem digitalk, pracowałem po obu stronach – agencji i klienta. Poznałem problemy ich wzajemnej relacji. Dlatego nie chciałem tworzyć kolejnej i zaczynałem jako freelancer. Szybko jednak okazało się, że  rynek potrzebuje rzetelnej i uczciwej agencji marketingowej nowego typu – takiej, która połączy w sobie wiedzą czysto wykonawczą z dużo ważniejszymi dla końcowego sukcesu kompetencjami strategicznymi i konsultacyjnymi. Takim podmiotem jest właśnie agencja marketingowa digitalk – Twój partner w rozwoju biznesu na wielu poziomach, od strategii po egzekucję.

O nas

 

Nasz (i wkrótce także Twój) zespół

Chcesz z nami współpracować?

Skontaktuj się z nami