Codziennie tysiące firm rywalizuje o uwagę odbiorców w Internecie. Dzięki wartościowemu contentowi:

 • zwiększysz zasięg i widoczność Twojej firmy w sieci
 • zbudujesz zaufanie i ekspercki wizerunek wśród Twoich klientów
 • utrzymasz i zbudujesz relacje z dotychczasowymi klientami
 • wzmocnisz sprzedaż produktów/usług dzięki odpowiednio zaprojektowanym stronom www, newsletterowi czy wpisom blogowym.

Chcesz rozwijać swój biznes w internecie? Masz już dość podejmowania nieefektywnych działań? Marzysz o pozyskiwaniu wartościowych klientów? 

Zaplanujemy działania w obszarze content marketingu i poprowadzimy je w Twoim imieniu z pełną dbałością o wizerunek Twojej marki. Takie działania pozwolą skalować Twój biznes i zwiększyć sprzedaż Twoich produktów czy usług.

1. Audyt treści na stronie

Prowadzisz już własną stronę internetową? Chcesz spojrzeć na nią całościowo pod kątem:

 • skuteczności i dopasowania treści do Twojej grupy docelowej, 
 • spójności ze strategią i wizerunkiem Twojej firmy,
 • wspierania celów biznesowych,
 • mocnych punktów i obszarów wymagających poprawy?

Audyt specjalistów digitalk wraz z konkretnymi rekomendacjami będzie świetnym drogowskazem do zmian!

Czego możesz spodziewać się po naszym audycie? Przygotujemy dla Ciebie:

 • analizę dotychczasowych działań na Twojej stronie,
 • analizę ruchu generowanego na Twoją stronę www
 • pakiet rekomendacji do wdrożenia oraz inspirujące przykłady dobrych praktyk.

2. Praca nad strategią content marketingową

Nie wiesz kiedy lub jak często publikować treści na Twoich profilach firmowych? Zastanawiasz się co powinieneś pisać, aby zachęcić potencjalnych klientów do zakupu Twoich usług czy produktów?

W tym temacie również możemy pomóc! 

Stworzymy dla Ciebie szczegółowy plan działania, powiemy gdzie najlepiej publikować treści i które kanały będą najlepsze dla Twojego biznesu. Dopasujemy komunikację i wdrożymy pomysły, które sprawdzą się w Twojej branży i zachęcą odwiedzających do zakupów. Dowiesz się również co i gdzie publikować, aby Twoje działania przyniosły oczekiwaną sprzedaż.

Nasi specjaliści od tworzenia treści przygotują dla Ciebie: 

 • kompleksową strategię content marketingową, opracowaną na podstawie Twoich celów biznesowych, 
 • propozycję archetypu Twojej marki, która uporządkuje całą komunikację
 • konkretne przykłady postów wraz z rekomendacją ich formatów dopasowanych do Twoich kanałów 
 • benchmarki, z których możesz czerpać inspiracje do dalszych działań..

3. Planowanie, tworzenie i publikacja treści na stronę

Strona internetowa to pierwsze miejsce, gdzie zaglądają potencjalni klienci, aby dowiedzieć się więcej o interesujących ich produktach czy usługach danej marki. 

Obecnie nie prowadzisz systematycznie swojego bloga firmowego? A może treści, które się tam pojawiają nie są interesujące dla potencjalnych klientów? Zasięg Twojej strony spada? 

„Marketing nie dotyczy już rzeczy, które robisz, ale historii, które opowiadasz”. – Seth Godin

Chcesz skorzystać z naszego doświadczenia i stworzyć treści, które sprzedają?

Pomożemy: 

 • opracować harmonogramu skutecznych i angażujących treści, które są dostosowane do Twojej grupy docelowej
 • stworzyć je zgodnie z planem i publikować na Twojej stronie internetowej, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i zachęcić ich do dalszego śledzenia marki.

4. Planowanie, tworzenie i publikacja artykułów na portalach zewnętrznych (np. artykuły sponsorowane)

W digitalk pomożemy nie tylko z przygotowaniem tekstów, ale również doborem miejsc, w których powinny zostać opublikowane, by docierać do grupy docelowej i jednocześnie budować pozycję Twojej witryny w wyszukiwarce. 

5. Optymalizacja artykułów pod kątem SEO

Aż 61% marketerów B2B twierdzi, że SEO i ruch organiczny generują więcej leadów, niż jakakolwiek inna inicjatywa marketingowa. Co więcej – 75% osób nigdy nie przewija poza pierwszą stronę wyszukiwarek

Tak więc czy chcesz, aby Twoje artykuły wyświetlały się na pierwszych stronach wyszukiwarek? Nie wiesz co zrobić, aby były one lepiej widoczne i oceniane w gąszczu treści konkurencji? Regularna optymalizacja pod SEO może zwiększyć ruch na Twojej stronie,. co może przełożyć się na wzrost sprzedaży Twoich produktów i usług

Zostaw to nam! Chętnie odciążymy Ciebie lub Twój zespół z tego obowiązku. Pomożemy Ci tym 

6. Przygotowanie i publikacja e-booków, postów, grafik oraz animacji

Zastanawiasz się, jakie treści i materiały tworzyć, aby przyciągnąć nowych klientów? Chcesz swoimi działaniami wyróżnić się na tle konkurencji?

Nasza usługa obejmuje tworzenie różnych form contentu, takich jak e-booki, posty na blogu, grafiki i animacje. Te materiały są następnie publikowane na odpowiednich platformach w celu zwiększenia zaangażowania Twoich potencjalnych klientów i promowania marki.

 • Materiały typu ebooki, check listy do pobrania (czyli lead magnety)  mogą skutecznie zwiększać świadomość marki i budować listę e-mailową
 • Tworzenie wartościowych treści nie tylko przyciąga potencjalnych klientów, ale także pozycjonuje Cię jako eksperta w swojej niszy
 • Tworzenie i udostępnianie lead magnetów i wszelkich treści contentowych to świetna okazja do budowania wizerunku eksperta i zapewnienia rozpoznawalności i reputacji marki

Nie czekaj, zgłoś się do digitalk!

Przygotujemy dla Ciebie materiały marketingowe, które zwiększą Twoją sprzedaż.

7. Współpraca z blogerami, influencerami i serwisami branżowymi

Współpraca z blogerami i influencerami to skuteczny sposób na zwiększenie zasięgu i budowanie świadomości marki, co naturalnie wiąże się ze wzrostem przychodów promowanych biznesów. 

Według badania przeprowadzonego przez instytut badawczy SW Research, na zlecenie agencji LoveBrands Group, 3 na 10 internautów zaczyna obserwować reklamowaną przez influencera markę. Od lat mamy tu do czynienia z ciekawym zjawiskiem w marketingu – efektem transferu wizerunku, czyli przeniesieniem wartości związanych z daną osobą, która zdobyła uznanie grupy odbiorców, na inne firmy czy organizacje.

Co ciekawe – według badań aż 46% internautów obserwuje influencerów!

Wybierając wsparcie digitalk, masz pewność, że:

 • wyszukamy odpowiednich influencerów dla Twojej marki, 
 • nawiążemy z nimi relacje 
 • skoordynujemy wszelkie działania promocyjne w Twoim imieniu. 

Poprzez partnerstwa, Twoja marka może dotrzeć do nowych odbiorców co skutecznie przyczyni się do budowania bazy potencjalnych klientów.

Skorzystaj z tej szansy i buduj z nami zasięgi i przychody swojej firmy!

8. Projekty niestandardowe

Szukasz dedykowanych działań? Nie znalazłeś odpowiedniego rozwiązania dla Ciebie? To nie problem! 

Zgłoś się do nas – przygotowujemy pomysły, tak aby jak najbardziej spełnić Twoje oczekiwania. Przeanalizujemy Twoje dotychczasowe działania, doradzimy i zaproponujemy najlepszą strategię, by zrealizować Twoje cele biznesowe.

Jak robić LEPSZY CONTENT MARKETING niż konkurencja?

Jak działamy?

 • 1. Na początku zawsze umawiamy się na rozmowę. Chcemy poznać Twoją firmę, Twoją sytuację i Twoje cele w mediach społecznościowych, by obrać skuteczną drogę do realizacji założeń.

 • 2. Do każdego z działań dobieramy dla Ciebie dopasowany zespół specjalistów.

 • 3. Nasi eksperci analizują Twoje kanały social media, stronę internetową i inne działania. Na tej podstawie przygotowują najlepszą strategię – niezbędny element skutecznego marketingu.

 • 4. Wdrażamy nasze założenia i dowozimy Ci wymarzone rezultaty.

 • 5. Regularnie raportujemy wyniki i jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie. Komunikacja jest dla nas fundamentem

Content marketing – jak odkryć tematy, które przyciągną klientów na Twoją stronę?

Poznaj 9 typów treści, bez których Twój marketing nie ma sensu

Potrzebuje Waszej pomocy!

  Co mówią o nas klienci?

  Współpraca z agencją digitalk jest oparta na profesjonalizmie i ogromnym doświadczeniu specjalistów w zakresie Google Ads, Facebook Ads oraz Contentu. Zawsze rzeczowo i szczegółowo odpowiadają na pytania. Podczas cyklicznych spotkań ustalamy na bieżąco nadchodzące działania, więc mamy pewność, że są one wykonywane rzetelnie i systematycznie. Co więcej, sami przejmują inicjatywę w działaniu i tworzą przeróżne kampanie, na których efekty nie trzeba czekać długo. Dodatkowo proponowany content zawsze jest skrupulatnie przygotowany, dzięki temu nie tracimy czasu na zbędne poprawki. A wszystko to odbywa się w przyjaznej atmosferze.” ~ Kinga Madziara (Cat Rental Store), BM Rent

  Z agencją digitalk nawiązaliśmy współpracę z nadzieją, że pomogą nam w rozwoju naszej marki na Facebooku. Na początku naszej drogi pod ich opiekę oddaliśmy jeden fanpage, na polski rynek. Dziś, po ponad roku od rozpoczęcia współpracy, efektywnie zarządzają naszym fanpagem oraz reklamami.
  Cały zespół zajmuje się budowaniem spójnego przekazu, a my oszczędzamy czas, który przeznaczamy na dbanie o jak najwyższą jakość naszych produktów i ich ciągłe doskonalenie. digitalk prowadzi również skuteczne reklamy wizerunkowe, które cały czas przyciągają nowych fanów naszej marki, budują zaangażowanie pod postami. Szczerze polecamy usługi agencji digitalk.
  ” ~ Anna Sobolewska (Communications and Public Affairs Director), northvolt

  Chcesz z nami współpracować?

  Skontaktuj się