4077 pozyskanych leadów w branży szkoleń dla fizjoterapeutów

Firma naszego klienta zajmuje się prowadzeniem szkoleń dla fizjoterpautów, masażystów, terapeutów manualnych. Do 2020 roku działała niemal wyłącznie stacjonarnie, ale rozwijająca się pandemia i związane z nią ograniczenia zmusiły właścicieli do przeniesienia części działań do Internetu.

Setki leadów i 800% zwrotu z inwestycji w branży nieruchomości

Jeden z naszych klientów działający w branży nieruchomości oferuje w swoim sklepie internetowym gotowe projekty domów. Celem naszej współpracy było zwiększenie sprzedaży oferowanych projektów, zbudowania zaufania wśród odbiorców oraz pomoc przy prowadzeniu działań marketingowych w postaci konsultacji.

Facebook Ads vs iOS14

W czerwcu 2020 roku na organizowanym przez Apple wydarzeniu WWDC2020 firma ogłosiła planowane zmiany w zakresie dbania o prywatność użytkowników swoich urządzeń. Najnowsza wersja systemu operacyjnego iOS14 zezwala użytkownikowi zdecydować czy i jakie dane będzie przekazywał zewnętrznym firmom (takim jak Facebook).

Wzrost konwersji i sprzedaży w WNM Group | Case study

WNM Group to firma, która powstała z myślą o dzieciach i ich rodzicach, którzy szukają odpowiednich mebli oraz akcesoriów dla siebie i swoich pociech. Temat dzieci nie jest im obcy, ponieważ właściciele sami są rodzicami! Dlatego doskonale rozumieją potrzeby obu stron oraz starają się im sprostać.