Z jakich obszarów prowadzimy konsultacje reklamowe?

konsultacje facebook ads

Konsultacje Facebook Ads

Nasi konsultanci marketingowi przeanalizują Twoje konto Facebook Ads lub podpowiedzą, w jaki sposób powinieneś zoptymalizować swoje działania reklamowe, aby przynosiły oczekiwane rezultaty.

Cena: 349 zł netto/godzina

Sprawdź:

konsultacje google ads

Konsultacje Google Ads

Masz problemy z kampanią Google Ads? Nasi konsultanci sprawdzą ustawienia Twojego konta reklamowego oraz pomogą Ci w dobraniu odpowiedniej strategii działań.

Cena: 349 zł netto/godzina

Sprawdź:

konsultacje facebook google ads

Pakiet: Konsultacje Facebook Ads + Google Ads

Działasz dwutorowo? Umów się na rozmowę ze specjalistą, który na co dzień prowadzi efektywne działania reklamowe dla naszych klientach w obu systemach – Facebook oraz Google.

Cena: 399 zł netto/godzina

 

Co zyskasz, dzięki naszym konsultacjom marketingowym?

 • Oszczędność czasu i pieniędzy

  Unikniesz niepotrzebnych wydatków i dużej ilości czasu spędzonego na tzw. metodzie prób i błędów.

 • Wiedza w pigułce

  Otrzymujesz rozwiązanie swojego marketingowego problemu w wygodnej formie PDF.

 • Forma mikroszkolenia

  Podczas konsultacji możemy omówić i przedstawić gotowe rozwiązanie konkretnego problemu dotyczącego konfiguracji reklam, ich analizy czy struktury konta reklamowego.

 • Nagranie wideo

  Całość przeprowadzonych konsultacji może zostać nagrana (na Twoje życzenie) – będziesz mógł wrócić do rozmowy w każdym momencie.

 • Dedykowany ekspert

  Konsultujesz swój problem z doświadczonym specjalistom, dedykowanym specjalnie dla Ciebie.

Poznaj swój zespół konsultantów

Jak wygląda proces?

konsultacje marketingowe online
 1. Wybierasz interesujący Cię obszar oraz liczbę godzin konsultacji.
 2. Opłacasz swoje zamówienie.
 3. Po opłaceniu faktury nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą celem ustalenia terminu konsultacji ze specjalistą.
 4. Nasz specjalista przeprowadza z Tobą konsultację. 
 5. Po zakończeniu otrzymujesz od nas plik PDF z podsumowaniem spotkania oraz nagranie wideo, dzięki któremu będziesz mógł w każdej chwili wrócić do rozmowy.
konsultacje godziny

Jaka ilość konsultacji będzie dla mnie odpowiednia?

Konsultacje reklamowe: 1-2 godziny

 • odpowiemy na wskazane przez Ciebie pytania dotyczące Facebook Ads bądź Google Ads

Konsultacje reklamowe: 3-4 godziny

 • sprawdzimy poprawność ustawień konta reklamowego
 • dobierzemy odpowiednią strategię dla Twoich działań

Konsultacje reklamowe: 5 i więcej godzin

 • przeprowadzimy audyt konta reklamowego
 • przygotujemy wytyczne optymalizacyjne dla Twoich kampanii

Dla kogo nasze konsultacje będą szczególnie przydatne?

Jeżeli jesteś…

 • Właścicielem biznesu – podpowiemy Ci, na co zwracać uwagę i w jaki sposób weryfikować działania podwykonawców
 • Specjalistą digital marketingu – dowiesz się, w jaki sposób możesz zoptymalizować prowadzone przez Ciebie kampanie, aby były jeszcze bardziej efektywne
 • Menadżerem działu marketingu/sprzedaży/e-commerce – zdobędziesz wiedzę marketingową przydatną każdemu menadżerowi, który zarządza działaniami specjalistów w swojej firmie

Kiedy warto zgłosić się na konsultacje reklamowe?

 • Chcesz rozwinąć swoją dotychczasową działalność i zwiększyć efektywność działań reklamowych Facebook Ads, Google Ads czy Pinterest Ads i nie wiesz, jak to zrobić.
 • Potrzebujesz audytu swoich czy prowadzonych przez Twoich podwykonawców działań reklamowych w kanałach Facebook, Instagram bądź Google.
 • Potrzebujesz analizy Twojego lejka marketingowego.
 • Chcesz efektywnie wykorzystać swój budżet marketingowy, ale nie wiesz, w jakie działania zainwestować.
 • Chcesz obniżyć koszt pozyskania klienta.
 • Chcesz poznać przykłady skutecznych lead magnetów.
 • Chcesz wiedzieć, w jaki sposób możesz zwiększyć ilość klientów, a także podnieść ich jakość.
 • Chcesz podnieść poziom swojego wewnętrznego działu marketingu? Nauczymy ich Facebook Ads/Google Ads/Pinterest Ads od podstaw lub, jeśli już znają te systemy, skonfrontujemy z nimi pomysły i wspólnie poprawimy wyniki kampanii.
 • Czujesz, że podawane przez Twoją agencję w raportach statystyki nie są dla Ciebie w pełni jasne? Pomożemy Ci lepiej zrozumieć sferę digital marketingu?
 • Chcesz w pełni zrozumieć działania Twojej agencji, by móc lepiej z nimi współpracować.

Rekomendacje naszych klientów

Michał Rudnicki

Kierownik ds. Kontaktu z Mediami i PR, Diablo Chairs

Polecam usługi konsultingowe digitalk przede wszystkim ze względu na głębokie zaangażowanie w zrozumienie potrzeb klienta, sprawną wymianę informacji oraz głowy pełne pomysłów! Dzięki szkoleniu przeprowadzonemu przez Maję Czerwińską byliśmy w stanie zadbać o poprawność ustawień na naszym koncie Facebook Ads, co przyczyniło się do podniesienia generowanego obrotu w na tym kanale z kilku do prawie kilkuset tysięcy złotych.

Profesjonalizm był widoczny na każdym etapie naszej współpracy. Szczerze polecam usługi digitalk.

Łukasz Pichola

pracuj.pl

Agencja digitalk bardzo sprawnie przeprowadziła audyt naszych kampanii, wskazując zarówno mocne strony jak i rzeczy, które warto byłoby poprawić, aby osiągać jeszcze lepsze wyniki. Wszystkie rekomendacje agencji sprawdziły się i pomogły osiągnąć nam ok. 60% wzrosty konwersji w kampaniach. Konsultanci wykazali się także dużym zrozumieniem biznesowym, kiedy tłumaczyliśmy, że czegoś nie jesteśmy w stanie zrobić ze względu na obostrzenia prawne w naszej firmie lub inne czynniki. Kontakt był bardzo sprawny, współpraca ułożona. Bardzo polecam

Michał Kukliński

Efectownia

Dzięki audytowi digitalk mogliśmy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Środki z wygranej przez nas aukcji wsparły WOŚP, a my otrzymaliśmy profesjonalny audyt naszej strony. W kwestii samego audytu oraz konsultacji – wszystko przebiegło w pełni profesjonalnie, dostatecznie szczegółowo oraz w ustalonym terminie. Z całą pewnością pozyskane w ten sposób dane i informacje nad temat naszej strony pozwolą nam jeszcze bardziej wzmocnić jej parametry.

Kacper Kamiński

EASY SURF

Mamy w firmie kilka oddziałów i od dłuższego czasu obserwowaliśmy, że coraz więcej klientów chce kontaktować się z nami przez czat – a konkretniej Messenger Facebooka. Zaczęliśmy zastanawiać się jak poprawić naszą komunikację z klientami, usprawnić ją i zautomatyzować, ponieważ poświęcaliśmy na „czatowanie” bardzo dużo czasu. Skorzystaliśmy z konsultacji digitalk, podczas których dowiedzieliśmy się od Michała o świetnym rozwiązaniu w postaci ManyChata, które bardzo ułatwiło nam zarządzanie skrzynką Messengera, zautomatyzowało pracę i część tej pracy wykonuje za nas. Narzędzie jest BARDZO rozbudowane, ale Michał świetnie zaprojektował je od zera. Wszystkie ścieżki, akcje, powiadomienia są dobrze przemyślane, kierują klienta na odpowiednie tory i do odpowiednich konsultantów. Bardzo polecam konsultacje z ekipą digitalk w zakresie digital marketingu!

Sekcja FAQ

Czy w trakcie konsultacji otrzymam odpowiedź na wszystkie pytania?

Na wiele pytań nie odpowiemy na pierwszym spotkaniu. Niektóre z odpowiedzi zostaną przygotowane podczas konsultacji wewnątrz zespołu, aby wrócić z najlepszym rozwiązaniem poruszanego problemu. 

Czy specjaliści pomogą mi w ustawieniu mojej kampanii reklamowej?

Podczas konsultacji omawiamy strategię, grupy docelowe czy rozwiązujemy problemy związane z ustawieniami konta reklamowego.

Czy jest możliwość umówienia konsultacji z wybranym specjalistą?

Tak, w przypadku naszych konsultacji istnieje możliwość wyboru specjalisty

Jak przygotować się do konsultacji?

Najważniejsze jest przygotowanie i przedstawienie celu konsultacji, który powinien zostać określony na starcie współpracy – rozwiązujemy z góry określone problemy. 

W jaki sposób mogę dokonać płatności za konsultację?

Wybierasz interesujący Cię obszar oraz liczbę godzin konsultacji. Następnie wysyłasz formularz kontaktowy, a w mailu zwrotnym otrzymasz od nas fakturę do opłacenia. Po wykonaniu przelewu nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą celem ustalenia terminu konsultacji ze specjalistą.

Zamawiam konsultacje

  liczba godzin konsultacji: