Przemyślana obecność w starannie dobranych pod preferencje grupy docelowej kanałach social media oraz dopasowane do potrzeb odbiorców treści to klucz do wzrostu biznesu.

Pomożemy Ci zaplanować działania w obszarach social media oraz content marketingu i poprowadzimy je w Twoim imieniu z pełną dbałością o wizerunek Twojej marki.

Tworzymy treści, dzięki którym możemy kreować strategię content marketingową i, które sprzedają lub przyciągają potencjalnych klientów w najważniejszych mediach społecznościowych: na Facebooku, Instagramie czy Linkedinie. Projektujemy lejki sprzedażowe i marketingowe oparte o treści, które odpowiadają na problemy i pytania klientów, zbijają obiekcje, pomagają domknąć sprzedaż i prowadzą do automatyzacji działań content marketingowych.

Wspieramy je reklamą w mediach społecznościowych, by docierać tylko do właściwych odbiorców. Biznesowe wykorzystanie social media to coś więcej niż publikowanie postów. Prawdziwe społeczności buduje się wachlarzem działań – od codziennej komunikacji przez dłuższe publikacje (e-booki, newslettery, poradniki, artykuły, itd.) po treści wideo (filmy, webinaria). Doradzimy, które z nich są właściwe dla Twojego biznesu i zrealizujemy te działania za Ciebie lub wspólnie z Tobą. Możesz liczyć na wieloletnie doświadczenie naszych social media managerów i przekazanie aktualnej, kompleksowej wiedzy z zakresu content marketingu i mediów społecznościowych!

Social media i content marketing

Właściwe treści + targetowana reklama = skuteczność działań w internecie

Budżet reklamowy w social media jest paliwem dla Twojego content marketingu. Dzięki temu treści dotrą przed właściwe oczy. Poza prowadzeniem komunikacji i tworzeniem treści content marketingowych przez naszych social media managerów, prowadzimy kampanie w social media wspierające, dzięki czemu nasze publikacje pokazują się Twojej grupie docelowej.

W zależności od Twoich potrzeb, skupiamy się na różnych rodzajach reklam marketingu internetowego w mediach społecznościowych:

 • Social media i content marketing

  Kampanie na ruch

  Przekierowanie użytkowników na stronę docelową

 • Social media i content marketing

  Kampanie na konwersję

  Sprzedaż, wypełnienie formularza, zapisy na rozmowę na handlowcem, itd.

 • Social media i content marketing

  Kampanie generujące leady

  Zostawienie kontaktu np. numeru telefonu lub adresu e-mail

 • Social media i content marketing

  Kampanie sprzedażowe dla e-commerce oparte o treści w social mediach

  Np. posty na fanpage’u i Instagramie

 • Social media i content marketing

  Kampanie social media zasięgowe

  Dotarcie do jak największej liczby unikalnych użytkowników z zaplanowanym komunikatem

 • Social media i content marketing

  Kampanie social media budujące społeczność

  Generujące dyskusje, pozyskujące obserwujących, itd.

Content marketing – formaty treści

Content marketing wykorzystuje wiele form przekazu. W tej dziedzinie marketingu możemy dla Ciebie przygotować:

 • Pełną treść (content) na Twoją stronę www
 • Opisy produktów do sklepu internetowego
 • Blogowe wpisy na każdy temat
 • Oferty sprzedażowe pod Twoje produkty
 • E-booki oraz teksty poradnikowe

Dlaczego content marketing jest ważny?

Content marketing ma za zadanie zaangażować i zlojalizować Twoich odbiorców. Dlaczego jest jeszcze tak ważny?

 • Korzystnie wpływa na pozycjonowanie Twojej strony www
 • Buduje pozytywny wizerunek Twojej marki oraz proces komunikacji marketingowej
 • Tworzysz więź z potencjalnym klientem i komunikację skierowaną do Twojej grupy docelowej
 • Wartościowy content marketing jest w stanie wypromować Twoje produkty

Content marketing – jak działamy?

 • Komunikujemy się mailowo i telefonicznie – zawsze chętnie omówimy pomysły, stan realizacji czy porady dotyczące tworzenia treści. Nasz konsultant przybliża zagadnienie content marketingu, abyś lepiej rozumiał działania, które planujemy wykonać.
 • Naszą współpracę opieramy na harmonogramie, abyś wiedział co w danym momencie dla Ciebie robimy i, w jaki sposób będziemy tworzyć treści. W pliku są wypisane wszystkie nasze działania z zakresu social media content marketing, ale też zadania dla Ciebie i pracowników działów marketingu. Tworzymy też plik z zaplanowanymi publikacjami content marketingu. To po to, abyśmy mieli wszystko w jednym miejscu oraz wiedzieli co, gdzie i kiedy publikować.

Social media Content marketing – jak może wyglądać nasza współpraca?

Początek współpracy w ramach działań marketingu internetowego jest zawsze ekscytujący – zarówno dla właścicieli agencji reklamowych, jak i właścicieli firm. W skrócie wygląda on następująco:

 1. Rozmowa z Klientem – w dogodnym dla Ciebie terminie, umówmy wideokonferencję, podczas której omówimy cele oraz założenia naszej współpracy. I oczywiście poznamy się!
 2. Przeprowadzimy dla Ciebie krótki audyt www i treści tam zawartych – zbierzemy informację o www, zrobimy research Twojej konkurencji, przygotujemy spis słów kluczowych.
 3. Przygotujemy dla Ciebie pierwsze treści – po zaakceptowaniu naszego planu, zaczynamy działać i tworzyć treści. W zależności od tego, jak długie będą teksty, pierwszy otrzymasz od nas w 3-10 dni od zaakceptowania planu.

Kto będzie z Tobą pracował?

Do każdego klienta przypisujemy dedykowany zespół projektowy, który składa się z twórców treści wyspecjalizowanych w poszczególnych kanałach społecznościowych, specjalistów od systemów reklamowych oraz graphic designerów.

Każdy specjalista jest odpowiedzialny za jeden obszar działań, nad których realizacją czuwają Opiekun Klienta – Twój główny punkt kontaktu – oraz Team Leader (manager zespołu).

 

FAQ


1. Czy obsługujecie webinary?Nasza firma nie tylko pomaga w przygotowaniu tematyki webinarów, ale również zapewnia wsparcie techniczne podczas ich trwania. Dzięki temu klienci mogą skupić się na prowadzeniu prezentacji, a my zajmujemy się sprawami organizacyjnymi i technicznymi, co przekłada się na lepsze wrażenia uczestników.

2. Czy robicie landingpage?

Tak, więcej informacji znajdziesz tu: https://digitalk.pl/uslugi/projektowanie-graficzne-i-tworzenie-stron-ladowania/

3. Czy tworzycie grafiki do postów w social media?
Grafiki do postów stanowią nieodłączny element strategii social media, ponieważ przyciągają uwagę użytkowników, poprawiają ich wrażenia związane z marką oraz pomagają wyróżnić się na tle konkurencji.
Bez stosowania grafik, trudniej jest zwrócić uwagę odbiorców oraz zbudować pozytywny wizerunek marki w świecie social media.
4. Czy prowadzicie company page na LinkedIn?

Nasza firma specjalizuje się w prowadzeniu profesjonalnych company pages na LinkedIn dla innych firm, pomagając w budowaniu ich wizerunku oraz zwiększaniu zasięgu i zaangażowania. Nasz zespół ekspertów doskonale zna specyfikę działania na LinkedIn i tworzy spersonalizowane strategie, które dostosowane są do potrzeb i celów naszych klientów..

Co mówią nasi klienci?

Patryk Sowiński

Patryk Sowiński

właściciel, Rabatio.com

digitalk pozwala skupić się na prowadzeniu biznesu wiedząc, że nasze Social Media są w dobrych rękach. Współpraca jest profesjonalna i odbywa się w bardzo sympatycznej atmosferze.

Magdalena Ignaciuk

Magdalena Ignaciuk

Kierownik ds. Marketingu – Wydawnictwo kobiece

Digitalk to nie tylko wiedza, doświadczenie i umiejętności. To świetny zespół ludzi o otwartych umysłach i kreatywnym podejściu do nowych wyzwań. Doskonały kontakt na każdym etapie współpracy. Serdecznie polecam i trzymam kciuki za każdy nowy projekt.

Porozmawiajmy o współpracy

  Chcesz rozpocząć działania związane z content marketingiem i social media?

  Skontaktuj się z nami