Skorzystaj z naszego doświadczenia – zamów audyt Facebook Ads

Dziesięcioosobowy zespół konsultantów i specjalistów od płatnych ekosystemów reklamowych czeka na to, by przyjrzeć się reklamom na Twoim koncie i przygotować rekomendacje, które zwiększą wyniki. Specjaliści przeprowadzający audyt sprawdzają skuteczność kampanii reklamowych oraz konfigurację konta reklamowego.

Porozmawiajmy o współpracy

  Dlaczego warto wykonać audyt Facebook Ads?

  • Czasami żeby oszczędzić, trzeba najpierw wydać

   W audycie Facebook Ads wskażemy wszystkie obszary, które powodują, że przepalasz budżet i nie wykorzystujesz potencjału sprzedażowego kampanii, a Twoje reklamy nie przynoszą odpowiednich efektów biznesowych.

  • Oszczędzisz nie tylko pieniądze, ale i czas

   Ile już straciłeś na samodzielne szukanie rozwiązania problemów Twojego konta reklamowego? Ile innych wyzwań biznesowych mogłeś zaadresować w czasie, gdy główkowałeś nad nieefektywnymi kampaniami? Koniec z szukaniem po omacku. Wskażemy co i jak należy zmienić w konkretnych kampaniach.

  • Po wdrożeniu naszych rekomendacji Twój biznes zacznie rosnąć

   Nie wierzysz? Sprawdź case studies firm, które zdecydowały się na audyt Facebook Ads i odnotowały wyższą skuteczność reklam.

  Jak wygląda współpraca przy audycie Facebook Ads?

  Zaglądanie w same kampanie nic nie da, jeśli najpierw nie zrozumiemy specyfiki Twojego biznesu. Dlatego zanim zaczniemy prace umawiamy się z Tobą na wideokonferencję, by zadać jak najwięcej pytań i na tej podstawie dobrać odpowiedni kierunek działań optymalizacji kampanii i konta reklamowego w social mediach.

  • 1. Kontrola konfiguracji

   Zaczynamy od kontroli konfiguracji analityki i sprawdzenia czy Twoje dane są zbierane poprawnie. To podstawy, które często są zaniedbane i finalnie rzutują na efekty kampanii.

  • 3. Grupy docelowe

   Audyt Facebook Ads pozwala nam wykonać szczegółową analizę grup docelowych. Sprawdzamy, czy grupy nie kanibalizują się, co jest jednym z największych blokerów wzrostu i generatorem kosztów. Jakże często bagatelizowanym!

  • 2. Analiza struktury kampanii reklamowych

   W ramach audytu przeanalizujemy strukturę Twoich kampanii. Od doboru celów kampanii reklamowych przez ich adekwatność do grup docelowych – potencjalnych klientów, do których adresujesz swoje działania w mediach społecznościowych. Czy na pewno korzystasz z właściwych opcji? To powie nam audyt Facebook Ads. Wyłapiemy ewentualne błędy.

  • 4. Katalog produktów

   Jeśli prowadzisz działania sprzedażowe za pomocą Facebook Ads, to sprawdzimy poprawność konfiguracji katalogów – od zbierania danych po wydzielanie zestawów i ich odpowiednią promocję.

  • 6. Analiza wyników konta reklamowego

   Przeanalizujemy Twoje konto reklamowe – koszty (np. koszty wyświetlenia reklamy), ROAS, jak rozkłada się budżet, współczynnik klikalności. Dobierzemy odpowiednie wskaźniki do Twojego biznesu, abyś mógł osiągać lepsze wyniki.

  • 5. Google Analytics

   Analizujemy i porównujemy statystyki kampanii reklamowych także w tym narzędziu. Nie wszystko, co potrzebne do oceny kampanii, da się znaleźć w managerze reklam. Tak wygląda kompleksowy audyt.

  • 7. Rekomendacje

   Przygotujemy nasze rekomendacje na bazie audytu Facebook Ads w formie treściwej prezentacji, którą otrzymasz w formie pliku PDF.

  • 8. Podsumowanie efektów audytu Facebook Ads

   Gdy zapoznasz się z audytem, zdzwonimy się, żeby omówić wszystko wspólnie. To będzie też czas na Twoje pytania.

  Jakie kampanie reklamowe na Facebooku audytujemy zazwyczaj? Po audyt Facebook Ads najczęściej zgłaszają się klienci z następujących branż:

  • E-commerce

  • Turystyka i hotelarstwo

  • E-learning i edukacja online

  • FMCG

  • Branża finansowa i bankowość

  Nie widzisz siebie na tej liście? Umów się z nami na rozmowę – sprawdzimy czy nasi specjaliści mieli już okazję pracować z Twoją branżą i przeprowadzimy audyt konta reklamowego.

  Co otrzymasz po audycie Facebook Ads?

  Po dogłębnej analizie dostaniesz od nas prezentację. Znajdziesz w niej szczegółowe wytłumaczenie wszystkich audytowanych zagadnień. Omawiamy elementy Twojego konta oraz działań reklamowych, posiłkując się konkretnymi zrzutami ekranu. Do każdego zagadnienia otrzymujesz od nas ekspercki komentarz dotyczący przeprowadzonego audytu Facebook Ads.

  Nastawiamy się nie tylko na analizę sytuacji zastanej, ale przede wszystkim na rekomendacje dotyczące dalszych działań na Twoim koncie reklamowym na Facebooku, które mają zwiększyć wyniki kampanii i osiągnąć niższe koszty konwersji.

  Po otrzymaniu od nas prezentacji audytu Facebook Ads umawiamy się z Tobą na wideokonferencję, aby szczegółowo omówić wnioski, jakie dał nam audyt konta reklamowego. Wtedy masz też czas na pytania do nas. Nie zostajesz z samym PDF-em!

  Nasze audyty po prostu działają. Sprawdź poniżej, jak nasze rekomendacje wprowadzone przez firmę Other zadziałały na Facebook Ads.

  Audyt Facebook Ads obejmuje aspekty techniczne, takie jak pixel Facebooka, katalog produktów Facebooka, ustawienia grup i zestawy reklam, oraz strategiczne – podział budżetów, błędy w ustawieniach kampanii, analizę treści i kreacji reklamowych.

  Już po pierwszych zmianach, których dostarczył audyt Facebook Ads, widać, że średnie koszty wyświetleń strony, aktywności i zakupów zmniejszają się (kampania miała niższe koszty konwersji).

  Audyt Facebook Ads | Case Studies
  Othertees | Audyt Facebook Ads

  Średni koszt zakupu zmniejszył się o prawie 25% w sprzedaży z katalogu. 

  Średni koszt zakupu w kampaniach na wybrane modele i konwersje spadły o 11%. 

  ROAS, czyli zwrot z kampanii wzrósł średnio o 19%. 

  Co mówią nasi klienci?

  Bartłomiej Krzak

  Pomoce Dla Seniora

  Przed rozpoczęciem współpracy z agencją digitalk próbowaliśmy realizować kampanie na Facebooku we własnym zakresie. Niestety, nie przynosiły one zamierzonych rezultatów. Zwątpiliśmy, czy reklamy płatne będą odpowiednie dla naszego sklepu internetowego.

  Postanowiliśmy podjąć jeszcze jedną próbę, tym razem z agencją digitalk. Na pierwsze efekty nie musieliśmy czekać długo. Już po pierwszym miesiącu, kampanie przygotowane przez specjalistów z digitalk przekroczyły nasze oczekiwania i bezpośrednio przełożyły się na ilość zamówień w sklepie internetowym. Współpracę z digitalk najbardziej doceniam za profesjonalne podejście do wykonywanych działań.

  Jacek Szyndler

  naoko-store.pl

  Z agencją digitalk współpracujemy od kilku miesięcy, cenimy zaangażowanie, dobry kontakt i szybką reakcję zespołu. Zawsze możemy liczyć na dodatkowe wsparcie i doradztwo marketingowe, również wykraczające poza prowadzone przez agencje działania.

  Chcesz osiągnąć podobne wyniki?

  Przeprowadź audyt Facebook Ads z digitalk

  Skontaktuj się z nami