Potrzebujesz wzrostu biznesu, a nie wymówek? Napisz do nas!

Odpowiadamy na każde zapytanie w 24 godziny. Na rozmowę z Tobą czeka doradca z doświadczeniem na stanowisku specjalistycznym, a nie handlowiec. Jego rolą jest sprawdzić, jak możemy Ci pomóc.

Jak rozpoczynamy współpracę?

 • Krok 1: Rozmowa

  Telefonicznie, mejlowo lub na wideokonferencji doprecyzowujemy zakres zlecenia. Ustalamy najważniejsze fakty – od grupy docelowej po przewagi konkurencyjne. W ten sposób przygotowujemy się do drugiego kroku.

 • Krok 2: Oferta

  Przygotowujemy propozycję działań, które naszym zdaniem należałoby podjąć. Mogą być zupełnie inne niż to, o co nas zapytasz! Zawsze działamy z myślą o interesie klienta i tak też przygotowujemy ofertę – rekomendujemy i doradzamy, nie jesteśmy tylko biernymi wykonawcami.

 • Krok 3: Plan

  Cenimy transparentność. Klient zawsze musi wiedzieć, co aktualnie robimy dla jego marki. Dlatego współpracę zaczynamy od przygotowania harmonogramu, który dokładnie określi, co, dlaczego i kiedy zrealizujemy. Zaczynamy wspólne działania i cały czas pozostajemy w kontakcie, by ustalać jej kierunek i dopasowywać zmiany do Twojego biznesu i specyfiki branży.

Brzmi jak rozwiązanie dla Ciebie? Napisz do nas

Szlachetna paczka

Konrad Kruczkowski

dyrektor komunikacji w Stowarzyszeniu WIOSNA (Szlachetna Paczka, Akademia Przyszłości)

Zespołowi digitalk zależy, a co ważniejsze: zaangażowanie nie słabnie w czasie. Szlachetna Paczka to wymagający projekt – nie sprzedajemy produktu, w kreacjach chcemy być delikatni i odpowiedzialni, a dysponując środkami darczyńców – nie możemy pozwalać sobie na wydatki, które na koniec dnia nie przekładają się na pomoc. Digitalk doskonale to rozumie, bo – tylko i aż – doskonale potrafi zrozumieć potrzeby swoich klientów. A później przekuć je na świetne wyniki.

Jan Czerniawski

Yachtic.com

Współpraca z digitalk przebiega w myśl zasady „attitude is everything”. Od innych agencji odróżnia ich to, że nie zachowują się jak typowy
zewnętrzny wykonawca. Są bardzo aktywni: sugerują rozwiązania, analizują wyniki, chętnie odpowiadają na pytania i „uczą się” nowych dla siebie branż. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kompetencjom, obsługują nasze kampanie bardzo sprawnie, co przekłada się na naprawdę imponujące wyniki. W relacjach personalnych zawsze odnoszą się do nas z szacunkiem i żywym, autentycznym, zainteresowaniem. Jeśli chcesz zobaczyć, jak powinna wyglądać obsługa kampanii przez agencję – digitalk to pierwszy adres,pod jaki powinieneś się udać. Polecam gorąco.

Wypełnij poniższy formularz.

Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią w ciągu 24 godzin!

  DIGITALK Spółka z o.o.

  NIP 9671437958
  Dworcowa 13 m. 36, 85-009 Bydgoszcz

  Adres korespondencyjny
  ul. Tczewska 1c, 93-458 Łódź