Potrzebujesz wzrostu biznesu, a nie wymówek? Napisz do nas!

Odpowiadamy na każde zapytanie w 24 godziny. Na rozmowę z Tobą czeka doradca z doświadczeniem na stanowisku specjalistycznym, a nie handlowiec. Jego rolą jest sprawdzić, jak możemy Ci pomóc.

Jak rozpoczynamy współpracę?

 • Krok 1: Rozmowa

  Telefonicznie, mejlowo lub na wideokonferencji doprecyzowujemy zakres zlecenia. Ustalamy najważniejsze fakty – od grupy docelowej po przewagi konkurencyjne. W ten sposób przygotowujemy się do drugiego kroku.

 • Krok 2: Oferta

  Przygotowujemy propozycję działań, które naszym zdaniem należałoby podjąć. Mogą być zupełnie inne niż to, o co nas zapytasz! Zawsze działamy z myślą o interesie klienta i tak też przygotowujemy ofertę – rekomendujemy i doradzamy, nie jesteśmy tylko biernymi wykonawcami.

 • Krok 3: Plan

  Cenimy transparentność. Klient zawsze musi wiedzieć, co aktualnie robimy dla jego marki. Dlatego współpracę zaczynamy od przygotowania harmonogramu, który dokładnie określi, co, dlaczego i kiedy zrealizujemy. Zaczynamy wspólne działania i cały czas pozostajemy w kontakcie, by ustalać jej kierunek i dopasowywać zmiany do Twojego biznesu i specyfiki branży.

Brzmi jak rozwiązanie dla Ciebie? Napisz do nas

Beata Janczarska

Marketing Manager – Budlex

Digitalk to zespół bardzo zaangażowanych, kreatywnych ludzi, szybko reagujących na zmiany w sieci i nasze potrzeby. Polecam!

Jacek Kotowski – właściciel

Właściciel – LaCava

Gorąco polecam usługi digitalk. Po ponad roku współpracy mogę śmiało stwierdzić, że w 100% wpisują się w moje oczekiwania. Tworzone przez nich reklamy są tożsame z wypracowaną przez nas strategią. Współpraca z nimi opiera się przede wszystkim na partnerstwie i zrozumieniu indywidualnych potrzeb mojego biznesu. Na docenienie zasługuje też codzienna praca. Jesteśmy w bieżącym kontakcie, widzę też, że są proaktywni, wychodząc z inicjatywą i ciągle optymalizując reklamy, aby sprzedaż była jak największa.

Dzięki działaniom podjętym przez digitalk dwukrotnie zwiększyliśmy zyski, jednocześnie zmniejszając budżet!

Wypełnij poniższy formularz.

Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią w ciągu 24 godzin!

  DIGITALK Spółka z o.o.

  NIP 9671437958
  Dworcowa 13 m. 36
  85-009 Bydgoszcz