Dlaczego warto do nas dołączyć?

 • Pracujemy zdalnie

  Pokażemy ci, że ludzie, którzy widują się kilka razy w roku na żywo mogą być do siebie bardziej przywiązani niż ci, którzy siedzą ze sobą biurko w biurko.

 • Uczymy się

  Są dwa typy ludzi. Typ 1 mówi “nie wiem”. Typ 2 mówi “nie wiem, ale się dowiem”. W digitalk znajdziesz tylko tych drugich. Rozwijamy się wspólnie i uczymy od siebie wzajemnie.

 • Jesteśmy uczciwi

  Żyjemy w czasach, w których bycie szczerym i uczciwym wobec klientów to wyróżnik. Dla nas to podstawa funkcjonowania.

 • Rozwijamy się

  Tworzysz treści, ale chcesz opanować ekosystemy reklamowe? A może w inną stronę – chcesz przeskoczyć od reklam do automatyzacji marketingu czy doradztwa? Dajemy takie możliwości. Kilka ścieżek awansów i rozwoju wewnętrznego sprawi, że znajdziesz zadanie dla siebie. Cenimy inicjatywę.

 • Stawiamy na szacunek

  Polityka rekrutacyjna firmy jest prosta. Nie zatrudniamy buraków. Nawet najlepszy specjalista nie zagrzeje tu miejsca, jeśli nie okaże szacunku kolegom i koleżankom czy naszym klientom. Wierzymy, że lepiej być ciut za skromnym i ciut za uprzejmym, zamiast przekonanym o własnej wyjątkowości.

Co o firmie mówi zespół?

Referencje pracowników cenimy sobie równie mocno, co rekomendacje od klientów. Zobacz, co Twoi przyszli koledzy i koleżanki mówią o pracy w digitalk.

Armand Jabłoński

od 2021 w digitalk

Do digitalk dołączyłem w listopadzie 2021 roku. Kierowała mną chęć dalszego rozwoju w zakresie marketingu internetowego. Posiadałem doświadczenie wyłącznie z zakresu Meta Ads i chciałem nauczyć się pracować na innych systemach reklamowych. Bardzo szybko okazało się, iż oprócz możliwości nauki, mam także możliwość pracy z najlepszymi specjalistami w Polsce. Dzięki temu pracuję na codzień w Meta Ads, Google Ads, TikTok Ads oraz Pinterest Ads. Szeroki wachlarz ciekawych projektów, pozwolił mi lepiej zrozumieć potrzeby Klientów, co sprawia, że mogę rozwijać wiele firm jednocześnie. Praca w digitalk daje ogromną satysfakcję, dzięki strukturze systemu rozwojowego. Uwzględnia on kilka ścieżek kariery, które możesz dobrać do swoich osobistych celów. Od czasu mojego dołączenia do Zespołu digitalk codziennie uczę się czegoś nowego. Dlatego właśnie planuję tu zostać na dłużej.

Krzysztof Poręba

od 2017 w digitalk

W digitalk pracuję już od prawie 5 lat. To świetne miejsce na ciągły rozwój i pracę z najlepszymi – specjalistami i klientami. Dodatkowy plus to 100% zdalny tryb pracy, który pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Wisienką na torcie jest firmowa e-biblioteczka – już bogato zaopatrzona i nieustannie wzbogacana o wartościowe tytuły.

Jan Klag

od 2020 w digitalk

Chcesz się rozwijać? Są otwarte ścieżki do niemal każdej odnogi związanej z marketingiem.
Robisz coś wyjątkowo dobrze? Od razu zostanie to zauważone i będziesz mógł wykorzystać swoje mocne strony.
Potrzebujesz rady czy inspiracji? Wystarczy zapytać i od razu zbiera się grono ludzi chętnych do pomocy.
Każdemu życzę takiego miejsca pracy, a sam cieszę się, że jestem właśnie tutaj – w digitalk

Magdalena Krempel

od 2022 w digitalk

Nowy rok, nowa ja, nowe wyzwania – tak pomyślałam wraz z początkiem 2022 roku, kiedy dołączyłam do zespołu digitalk. Od tamtej pory jestem Team Leaderką, a mój zespół to świetni specjaliści, z którymi uwielbiam współpracować. W codziennej pracy kluczowe jest to, że możemy liczyć na siebie wzajemnie, nie brakuje tutaj wzajemnego wsparcia oraz dzielenia się wiedzą. Pracujemy w oparciu o doświadczenie oraz przepracowane (i często spisane) case studies. To, co nas wyróżnia to na pewno przestrzeń na rozwój oraz realizację własnych pomysłów. Wychodzimy z założenia, że nie myli się ten, kto nic nie robi, dlatego dajemy sobie przestrzeń na popełnianie błędów i… wyciąganie z nich wniosków. Z pewnością jest to miejsce dla każdego, kto uwielbia zagadnienia związane z marketingiem, jest zmotywowany do pracy i rozwoju oraz zorientowany w nowościach. Lubisz to co robisz? Dołącz do zespołu, który ma tak samo jak Ty!

Wartości > umiejętności

W rekrutacji stawiamy na charakter. Liczy się z kim, a potem co. Szukamy ludzi, dla których towarzystwa chce nam się wstawać rano do pracy. Każdą kompetencję można zdobyć, problem rozwiązać a przeciwność pokonać, jeśli tylko masz odpowiednie nastawienie i zgrany zespół.

 • Relacje

  Rozpoczynamy współpracę gdy wierzymy, że faktycznie możemy pomóc. Cieszy nas każdy nowy klient. Najbardziej jednak radujemy się, gdy wysyłamy okolicznościowy tort na kolejną rocznicę współpracy. Klienci pracują z nami średnio co najmniej rok.

 • Rezultaty

  Każdą współpracę, niezależnie od jej rodzaju, rozpoczynamy od wyznaczenia KPI. Marketing to inwestycja, która się zwraca. Tylko w ostatnim kwartale wygenerowaliśmy dla naszych klientów sprzedaż na poziomie 130+ milionów złotych.

 • Rozwój

  Pracujemy z przeszło setką firm na kilkudziesięciu rynkach. Kilkakrotnie więcej wspieramy, dzieląc się swoją wiedzą na szkoleniach, audytach, warsztatach. Na skuteczność agencji składa się suma doświadczeń i nastawienie na nieustanną naukę od siebie nawzajem i od naszych klientów.

Oferty pracy

Facebook Ads Specialist

6200 – 9200 zł netto

Google Ads Specialist

6200 – 9200 zł netto

Marketing Automation Specialist

7500 – 12500 zł netto

Konsultant ds. Performance Marketingu

7500 – 12500 zł netto

Team Leader

8500 – 13000 zł netto

Performance Marketing Specialist

6500 – 10000 zł netto

Social Media Specialist

6200 – 9200 zł netto

SEO Specialist

6000 – 9500 zł netto

Sales Manager

9000 – 13000 zł netto

Copywriter

6000 – 8500 zł netto

Nie widzisz ogłoszenia dla siebie?

Dla dobrych ludzi praca znajdzie się zawsze. Napisz do nas i powiedz, w czym jesteś dobry i jak możesz pomóc nam zwiększać wyniki klientów. Pisz do nas

Exit mobile version