Nasi klienci e-commerce

Jarek Żurkiewicz

Mercedes-Benz Garcarek

Krzysztof Kibart

Fine Art Prints

Grzegorz Mróz

Inspiro.online

Natalia Wiszniewska

Purella

Żaneta Kurcewicz

Esensja

Rekomendacje klientów – od e-commerce przez usługi po B2B

Maja

SMSApi

Szczepan Serwatka

BAZO

Karolina

Warszawska Szkoła Barberingu

Michał Pelc

Ekogram.pl

Jarek Żurkiewicz

Mercedes-Benz Garcarek

Blisko 50% klientów digitalk to sklepy internetowe i firmy, których sprzedaż produktów odbywa przez internet. Na co dzień prowadzimy dla nich działania z zakresu szeroko pojętego performance marketingu. Sprawdź, jak oceniają współpracę z naszą agencją.

Jarek Żurkiewicz

Auto Partner J. i A. Garcarek

Współpraca z firmą digitalk jest bardzo przyjemną częścią naszej codziennej pracy.

Wielokrotnie dano nam odczuć, że jesteśmy traktowani poważnie i z szacunkiem. Cieszymy się, że możemy działać z ludźmi życzliwymi wobec nas, znającymi się na swoim fachu.

Warta odnotowania jest rzeczywista troska o klienta i kampanie oraz bardzo szybki czas reakcji w przypadku nieprzewidzianych problemów, które zawsze mogą się pojawić. Zespół digitalk niejednokrotnie służył nam dobrą radą wykraczającą poza ramy umowy, często też pilnuje nas i informacji, które musimy dostarczyć – w momencie, w którym nasze codziennie obowiązki i ich natężenie nie sprzyjają sprawnej komunikacji z naszej strony.

Dziękujemy za dobre efekty wspólnej pracy, jak i wszystkie poruszone wyżej zagadnienia.

Justyna Koclejda

Drogeria Pigment

Współpraca z agencją digitalk opiera się przede wszystkim na partnerstwie i uwzględnieniu indywidualnych potrzeb danego biznesu. Przygotowywane przez nich kampanie reklamowe są spójne z przyjętą przez nas strategią, a bieżąca praca nad ich optymalizacją opiera się na dobrej komunikacji i przemyślanych działaniach pod konkretne akcje marketingowe. Dzięki działaniom podjętym przez digitalk odnotowaliśmy 9% wzrost współczynnika ROAS z reklam Facebook Ads nastawionych na konwersję w porównaniu do analogicznego okresu.

Agnieszka Gajda

kierownik ds Marketingu Regionalnego i eCommerce, Avionaut

Digitalk to przede wszystkim ludzie, z bardzo dużym doświadczeniem w prowadzeniu kampanii Facebook Ads i Google Ads. Cechują się umiejętnością prowadzenia projektów w Polsce i za granicą. Współpraca z nimi zawsze przebiega bardzo sprawnie, a wspólna realizacja wyznaczonych celów kończy się pełnym sukcesem.

Są otwarci na dialog, potrafią słuchać potrzeb klienta i reagują szybko na feedback. Do pracy podchodzą z uśmiechem, co przekłada się na przyjazną atmosferę podczas spotkań. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić współpracę.

Dawid Hajduk

E-commerce manager – Mobiwear

Współpraca z digitalk jest na bardzo wysokim poziomie. Najbardziej cenimy regularny kontakt ze strony agencji – wiemy że nasze kampanie są pod stałym nadzorem tak aby dostarczać jak najlepsze wyniki. Wiemy też dokładnie gdzie trafia budżet i przede wszystkim jak bardzo nam się to opłaca.

Krystyna Dziewianowska

Właścicielka, Mebloscenka

Nawiązanie współpracy z agencją digitalk było strzałem w dziesiątkę! Jestem pod dużym wrażeniem ich profesjonalizmu i ogromnej wiedzy w zakresie reklamy internetowej. Bardzo cenię sobie również doskonały kontakt, zawsze wiem jakie działania są prowadzone, dostaję też szczegółowe raporty. Myślę, że największą wartością digitalk są ludzie, którzy tam pracują. Ich wiedza i kompetencje pozwalają na ciągły rozwój mojego sklepu. Dzięki temu mam pewność, że mój budżet reklamowy jest w najlepszych rękach!

Jacek Kotowski – właściciel

Właściciel – LaCava

Gorąco polecam usługi digitalk. Po ponad roku współpracy mogę śmiało stwierdzić, że w 100% wpisują się w moje oczekiwania. Tworzone przez nich reklamy są tożsame z wypracowaną przez nas strategią.

Współpraca z nimi opiera się przede wszystkim na partnerstwie i zrozumieniu indywidualnych potrzeb mojego biznesu.

Na docenienie zasługuje też codzienna praca. Jesteśmy w bieżącym kontakcie, widzę też, że są proaktywni, wychodząc z inicjatywą i ciągle optymalizując reklamy, aby sprzedaż była jak największa.

Dzięki działaniom podjętym przez digitalk dwukrotnie zwiększyliśmy zyski, jednocześnie zmniejszając budżet! Z czystym sumieniem mogę polecić i zarekomendować współpracę z tak świetnym partnerem biznesowym, jakim jest firma digitalk.

Patryk Twardy

Lav-mag

Profesjonalny zespół do zarządzania kampaniami online i nie tylko.. Współpracujemy od dłuższego czasu i moje zadowolenie od rozpoczęcia współpracy się nie zmniejszyło a wręcz przeciwnie! Warto nawiązać kontakt i przedstawić swoje potrzeby w zakresie działań marketingowych. Polecam!

Wojciech Szyksznia

właściciel WNM Group

Z agencją digitalk nawiązaliśmy współpracę z nadzieją, że pomogą nam w rozwoju naszej marki na Facebooku. Na początku naszej drogi pod ich opiekę oddaliśmy jeden fanpage, na polski rynek. Dziś, po ponad roku od rozpoczęcia współpracy, efektywnie zarządzają naszymi stronami na Polskę, Niemcy, Włochy, Francję i Hiszpanię, a niewykluczone, że niedługo pojawią się kolejne. Cały zespół zajmuje się budowaniem spójnego przekazu, a my oszczędzamy czas, który przeznaczamy na dbanie o jak najwyższą jakość naszych produktów i ich ciągłe doskonalenie. digitalk prowadzi również skuteczne reklamy wizerunkowe, które cały czas przyciągają nowych fanów naszej marki, budują zaangażowanie pod postami.. Szczerze polecamy usługi agencji digitalk.

Konrad Olech

Caliathletics

W imieniu firmy Caliathletics pragnę podziękować za współpracę oraz rekomenduję firmę digitalk, jako firmę, która profesjonalnie realizuje zlecone usługi w zakresie obsługi kampanii PPC.

Obsługa przez pracowników firmy digitalk jest na najwyższym poziomie, dostępność i zaangażowanie pracowników zasługuję na ogromne wyróżnienie.Jedną z niepowtarzalnych zalet agencji digitalk jest na pewno wspaniały kontakt z klientem, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Dowożenie celów stało się jak gdyby tradycją. Jesteśmy przekonani, że dalsza współpraca przyniesie ogrom korzyści dla naszych firm.

Z czystym sumieniem możemy polecić i zarekomendować współpracę z tak świetnym partnerem biznesowym jakim jest firma digitalk.

Mahmut Kilinc

właściciel, Faubutik

Współpraca z digitalk to wspaniała przygoda. Obsługa przez pracowników firmy jest na najwyższym poziomie, a dostępność i zaangażowanie zasługuje na ogromne wyróżnienie. To zespół bardzo kreatywnych ludzi, szybko reagujących na zmiany w sieci i nasze bieżące potrzeby. Początkowo agencja odpowiadała za działania w obrębie reklam Google Ads, natomiast dzięki dynamicznemu wzrostowi rozwinęliśmy również współpracę o działania na Facebooku.

Patryk Śliwiński

BC Diets

Zespół digitalk to profesjonaliści, którzy dzięki swoim doświadczeniom są w stanie efektywnie zmienić losy kampanii w trakcie jej trwania. Nie boją się nowych wyzwań oraz słuchają feedbacku klienta.

Wojciech Michalak

ModnaKiecka.pl

Z agencją dgitalk współpracujemy od kilku miesięcy, dzięki profesjonalnej obsłudze nasze kampanie są coraz efektywniejsze. Bardzo dziękujemy za owocną współpracę i w pełni rekomendujemy firmę digitalk

Mateusz Kwiatkowski

Dyrektor Zarządzający – iscratch.pl

Agencja digitalk zdecydowanie zasługuje na rekomendacje. Nienaganny kontakt, dobre planowanie i informacje zwrotne udzielane na bieżąco to coś, czego nie spotyka się w agencjach SM. Dodatkowo zawsze mogę liczyć na ponadprogramowe wsparcie merytoryczne. Szczerze polecam!

Aleksander Waszak

BODYLOOK premium lingerie

Digitalk to ludzie działający z pasją i ogromną wiedzą! Potrafią realizować wymagające cele sprzedażowe przez Facebook. Kreacje trzymają bardzo wysoki poziom, a współpraca jest elastyczna i przyjemna, pomimo tego, że nie widzieliśmy się ani razu na żywo i osoby w zespole, z którymi współpracujemy są setki kilometrów od naszej siedziby w Poznaniu. Maja, Kasia – dziękuję za Wasze zaangażowanie! 🙂

Wiktor Ruminkiewicz

Protect king

Kiedy napisałem do Artura w sprawie współpracy powiedziałem mu że mamy potencjał na milion miesiecznie, ale potrzebuje kogoś kto zrobi lepsze kampanie, wtedy mieliśmy 300k obrotu. Po miesiącu współpracy zrobiliśmy milion na lepszej marży niż wcześniej. Agencja zrealizowała ambitny cel, działamy dalej.

Jacek Szyndler

naoko-store.pl

Z agencją digitalk współpracujemy od kilku miesięcy, cenimy zaangażowanie, dobry kontakt i szybką reakcję zespołu. Zawsze możemy liczyć na dodatkowe wsparcie i doradztwo marketingowe, również wykraczające poza prowadzone przez agencje działania.

Bartłomiej Krzak

Pomoce Dla Seniora

Przed rozpoczęciem współpracy z agencją digitalk próbowaliśmy realizować kampanie na Facebooku we własnym zakresie. Niestety, nie przynosiły one zamierzonych rezultatów.

Zwątpiliśmy, czy reklamy płatne będą odpowiednie dla naszego sklepu internetowego. Postanowiliśmy podjąć jeszcze jedną próbę, tym razem z agencją digitalk.

Na pierwsze efekty nie musieliśmy czekać długo. Już po pierwszym miesiącu, kampanie przygotowane przez specjalistów z digitalk przekroczyły nasze oczekiwania i bezpośrednio przełożyły się na ilość zamówień w sklepie internetowym.

Współpracę z digitalk najbardziej doceniam za profesjonalne podejście do wykonywanych działań.

Piot Paweł Jaros

Senior Marketing Manager, SUPERHOT

Mnogość sklepów, brak możliwości wpięcia kodów śledzących oraz ograniczone możliwości analityczne sprawiają, że marketing gier PC / na konsole jest wyzwaniem.

Wyzwaniem, które nie wszyscy są chętni podjąć, ponieważ biorąc pod uwagę powyższe potrzebuje czasu, specjalnego podejścia i “otwartej głowy” ze strony ludzi pracujących po stronie agencji, a nie prostych rozwiązań typu “ctrl+c, ctrl +v”.

Zespół digitalk to zgrana drużyna specjalistów, która sprawiła, że czułem, że gramy do jednej bramki, a sukces kampanii jest dla nich czymś więcej niż “dowiezionym KPI”.

Digitalk przeprowadził audyt działań dotychczasowych, zbudował specjalny lejek sprzedażowy, zrobiliśmy wiele testów i finalnie dowiedzieliśmy się co działa, a co nie.

Mogę z całą odpowiedzialnością polecić jakość wykonywanych przez nich zadań, kontakt z klientem, wychodzenie z inicjatywą oraz pomysłowość.

Każdy, kto zamówi u nich audyt czy rozpocznie długofalową współpracę będzie zadowolony.”

Katarzyna Kaźmierczak

właścicielka, modnepodlogi.pl

digitalk to połączenie dwóch najbardziej pożądanych wśród agencji cech: doświadczenia i zaangażowania. Niezależnie od tego, z kim z agencji rozmawiam, mam poczucie, że po drugiej stronie jest kompetentny i rzetelny partner. Dodatkowo – to naprawdę kapitalni ludzie. Gratuluję i serdecznie polecam.

Jan Czerniawski

Yachtic.com

Współpraca z digitalk przebiega w myśl zasady „attitude is everything”. Od innych agencji odróżnia ich to, że nie zachowują się jak typowy
zewnętrzny wykonawca. Są bardzo aktywni: sugerują rozwiązania, analizują wyniki, chętnie odpowiadają na pytania i „uczą się” nowych dla siebie branż. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kompetencjom, obsługują nasze kampanie bardzo sprawnie, co przekłada się na naprawdę imponujące wyniki. Sprawiają wrażenie zmotywowanych w nie mniejszym stopniu, niż nasi pracownicy, czujemy że bardzo zależy im na naszym sukcesie. W relacjach personalnych zawsze odnoszą się do nas z szacunkiem i żywym, autentycznym, zainteresowaniem. Jeśli chcesz zobaczyć, jak powinna wyglądać obsługa kampanii przez agencję – digitalk to pierwszy adres,pod jaki powinieneś się udać. Polecam gorąco.

Bartłomiej Stodulski

właściciel, Nikol Sklep

Bardzo jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą digitalk. Zespół ma bardzo dużą wiedzę i duże doświadczenie w swojej branży. Dbają o swoich klientów są kreatywni, dotrzymują terminów, dostosowują się do wymagań.


Po paru miesiącach od rozpoczęcia współpracy widać dość duże efekty. Zdecydowanie będziemy jeszcze wspólnie współpracować.

Michał Rudnicki

Kierownik ds. Kontaktu z Mediami i PR, Diablo Chairs

Polecam usługi konsultingowe digitalk przede wszystkim ze względu na głębokie zaangażowanie w zrozumienie potrzeb klienta, sprawną wymianę informacji oraz głowy pełne pomysłów! Dzięki konsultacjom byliśmy w stanie zadbać o poprawność ustawień na naszym koncie Facebook Ads, co przyczyniło się do podniesienia generowanego obrotu w na tym kanale z kilku do prawie kilkuset tysięcy złotych.

Profesjonalizm był widoczny na każdym etapie naszej współpracy. Szczerze polecam usługi digitalk.

Igor Orłowski

Company Owner w Shelter

Digitalk to grupa profesjonalistów, która bardzo dokładnie zapoznała się z naszą ofertą produktową i potrafiła przełożyć tę wiedzę na sprawdzone kampanie sprzedażowe. Od podjęcia współpracy nasza sprzedaż z kanału Google Ads wzrosła ponad dwukrotnie. Dzięki nim mamy pewność, że wykorzystujemy maksymalny potencjał budżetu reklamowego. Z wielką przyjemnością mogę polecić agencję Digitalk jako doskonałego partnera przy rozwoju działań w zakresie marketingu internetowego.

Nasi klienci B2B

Ok 1/3 klientów, jakich posiada nasza agencja marketingowa, to firmy B2B z różnych obszarów- od firm produkcyjnych po software house’y. Na co dzień prowadzimy dla nich działania z zakresu szeroko pojętego performance marketingu. Sprawdź, jak oceniają współpracę z naszą agencją.

Radek Drzewiecki

CEO Leanpassion Group

Nawiązanie współpracy z agencją digitalk było jedną z lepszych decyzji. Jestem pod dużym wrażeniem ich wiedzy w zakresie projektowania, planowania i wdrażania kampanii reklamowych, w tym skuteczności i wiedzy reklam w Google, na Facebooku i Instagramie. Pomogli nam rozwinąć znacząco działania dla dwóch naszych spółek

Monika Holc

Fit&Fun

Od kilku miesięcy współpracujemy z firmą digitalk i mogę tylko powiedzieć  świetni ludzie, zgrany  i kreatywny zespół. Bardzo rzetelna współpraca, indywidualne podejście do tematu. Chęć pomocy i szybka reakcja w razie konieczności. Profesjonalnie prowadzone kampanie przekładają się na realnych nowych klientów. Polecam współpracę z Firmą digitalk.

Monika Marin

Autorka książek przygodowych dla młodzieży

Jestem autorką książek przygodowych dla młodzieży i dla mnie w pracy najważniejsi są twórczy ludzie i dobra atmosfera, która sprzyja konstruktywnej burzy mózgów. Z digitalk złapałam kontakt od razu, mają dobre pomysły, które przed wdrożeniem omawiamy.

To świetnie zorganizowana grupa ludzi, która już niejednokrotnie zaskoczyła mnie swoją kreatywnością daleko wybiegającą ponad przeciętność. Wielką zaletą jest to, że wciąż szukają nowych, jeszcze skuteczniejszych rozwiązań. A do tego uśmiech i entuzjazm.
Ta współpraca to wielka przyjemność dla mnie.

Monika Orębska – Juszczak

z-ca naczelnika Wydziału Rozwoju Miasta – Miasto Kalisz

Agencja digitalk w dniach 19 wrzesnia – 10 grudnia 2018 zrealizowała dla Miasta Kalisza kampanię promocyjną na portalu Facebook, której celami było:

buzowa wizerunku Kalisza jako przestrzeni dla profesjonalistów – miasta, w którym można znaleźć dobrą pracę w innowacyjnych firmach branży technologicznej,

komunikowanie potencjału gospodarczego Kalisza jako miasta, w którym dobrze wykształceni specjaliści mogą rozwijać karierę zawodową oraz znaleźć miejsce wygodne do życia.

Założone cele były zrealizowane zgodnie z zawartą umową.

Prowadzący kampanię promocyjną zespół digitalk wykazał się zaangażowaniem i profesjonalizmem, przyczyniając się do jej pozytywnego odbioru w środowiskach biznesowych Kalisza oraz w mediach.

Paweł Ławreniuk

Projekty digitalk są skuteczne. Nasz partner współpracuje z nami w rozwiązywaniu problemów marketingowych, rozumie ideę zintegrowanej komunikacji, oferuje nam strategiczne i długofalowe rozwiązania, przestrzega zasad etyki zawodowej, informuje jasno i szczegółowo o realizacji kampanii.

Patryk Sowiński

właściciel, Rabatio.com

digitalk pozwala skupić się na prowadzeniu biznesu wiedząc, że nasze Social Media są w dobrych rękach. Współpraca jest profesjonalna i odbywa się w bardzo sympatycznej atmosferze.

Marcin Fiedziukiewicz

Prezes Zarządu, kliniki.pl

Współpraca z digitalk trwa od ponad roku. Agencja odpowiada za działania w obszarze Facebook Ads oraz Google Ads. Cały zespół, z którym mamy przyjemność działać to rzetelni profesjonaliści. Zawsze chętnie dzielą się rekomendacjami, które trafiają w punkt jeśli chodzi o nasz biznes. Mają głowy pełne pomysłów, do których skutecznie nas przekonują. Z całą odpowiedzialnością możemy polecić agencje digitalk.

Rafał Ratajczyk

Prezes Zarządu, Kwadra System

Widzimy dużą zmianę co do poprzedniej firmy, obecnie nie ma dnia, aby telefon nie zadzwonił z jakimś zapytaniem. Poprzednio bywało, iż dzwonił raz na 3 dni i to z mało konkretnymi zapytaniami. Na pewno jest dużo więcej zapytań i są bardziej z obszarów, które nas interesują, czyli z przemysłu. Głównym problemem, który został rozwiązany to regularność i stałość przychodzących leadów , dzięki czemu możemy spokojniej planować, możemy wybierać sobie, które zapytania chcemy wykonywać, mogliśmy również zawęzić kryteria akceptacji leada

Andrzej Kroszczyński

rehab.pl

Współpraca z digitalk była i jest bardzo owocna. Firma jest tworzona przez zgrany zespół ekspertów, którzy z pasją potrafią skutecznie używać mediów społecznościowych w celu skutecznej promocji oraz informacji. Prowadzone kampanie miały bardzo wysoki stosunek efektu do ceny. Współpraca z firmą układała się bardzo dobrze, jej pracownicy starają się dokładnie zrozumieć potrzeby klienta i bardzo indywidualnie dostosować każdą kampanię. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy digitalk i mogę ją śmiało polecić wszystkim szukającym skutecznej promocji w mediach społecznościowych.

Joanna Sołtysek

Kierownik działu promocji – Wydawnictwo WAM

Dla mnie digitalk to rzetelne podejście do każdego projektu. Wysokość budżetu nie ogranicza ich działań – każde zadanie jest obsługiwane na wysokim poziomie.
Świetny kontakt z całą ekipą – skrupulatność, terminowość, chęć pomocy (nie tylko w ramach umowy), zrozumienie rynku, inicjatywa, jasne tłumaczenie nawet najbardziej zawiłych kwestii.
Bardzo polecam, tak trzymać.

Ewa Szulc

Collegium Da Vinci

Kolejny rok nasza uczelnia – Collegium Da Vinci z Poznania, współpracuje z firmą digitalk w zakresie marketingu internetowego – głównie kampanii na FB, Instagramie i w sieci reklamowej Google. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości dotychczasowej współpracy i jej efektów w postaci liczby zrekrutowanych studentów na studia dyplomowe i podyplomowe. Pracownicy Digitalk to profesjonaliści nastawieni na współpracę, optymalizację i wykorzystanie ciekawych pomysłów oraz, co ważne, jak najefektywniejsze wykorzystaniem powierzonego budżetu reklamowego.

Marcin Majtyka

EWE energia sp. z o.o.

W toku naszej dotychczasowej współpracy firma digtalk Artur Jabłoński dała się poznać jako solidny i profesjonalny partner. Fachowcy w zakresie Social Media – z ogromną pasją, wiedzą i doświadczeniem. W pełni odpowiadając na nasze oczekiwania, potwierdzili wysoką jakość świadczonych usług.

Z całą odpowiedzialnością polecamy współpracę z digitalk Artur Jabłoński!

Hubert Topolinski

Wiceprezes – Aeropact Sp. z o.o.

Firma digitalk zorganizowała na zlecenie Aeropact Sp. z o.o. usługę polegającą na tworzeniu, optymalizacji i analizę kampanii Google Ads, Facebook Ads, a także wdrożeniu zaawansowanych kampanii remarketingowych w oparciu o narzędzia Facebook oraz Google. Usługa dotyczyła pokazów lotniczych Lotos Gdynia Aerobaltic.

Zespół digitalk na bazie okresowych i szczegółowych analiz podejmował działania zmierzające do osiągnięcia założonych celów, które zostały zrealizowane. digitalk wykazał się dużą elastycznością i wysokim zaangażowaniem. Wartym podkreślenia jest fakt wsparcia zespołu digitalk również po realizacji usługi.

Dziękujemy za tegoroczną współpracę i jej przebieg na bardzo wysokim poziomie. Rekomendujemy digitalk jako rzetelnego partnera, w szczególności w zakresie obsługi dużych, biletowanych imprez rozrywkowych.

Joanna Markowska

Manager salonu – Make Art Tattoo

Współpraca z digitalk to ogromna przyjemność – rzetelne podejście do klienta, widoczne wyniki, a przede wszystkim doskonały kontakt, który umożliwia owocną kooperację. Z ręką na sercu polecamy wszystkim, którzy chcą być zauważeni w sieci 🙂

Marcin Puś

Head of Marketing – Elastic Email

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z ludźmi tworzącymi digitalk. Od samego początku komunikacja układała się bardzo dobrze. To świetni fachowcy z dużym praktycznym doświadczeniem i wiedzą, którą przekładają na bardzo dobre rezultaty.

Pomogli nam wprowadzić wiele ulepszeń do naszych kampanii i przyczynili się do wzniesienia naszych działań marketingowych na nowy poziom.

Piotr Soboń

Partner Zarządzający – Antywindyk

Profesjonalizm, indywidualne podejście i skuteczność – to cechy, które oddają pracę zespołu digitalk. Korzystamy z usług agencji od kilku miesięcy i widzimy efekty, w postaci lepszego dotarcia do grupy docelowej naszych potencjalnych klientów.

Piotr Wierzbowski

Publishing Manager – London Wall Publishing

Z digitalk współpracowałem dwukrotnie, przy różnych projektach, ale zawsze – niezależnie od wysokości budżetu – towarzyszyło temu pozytywne podejście i chęć pomocy. A że kampanie digitalowe to nieustanne próby, testy, wdrażanie nowych pomysłów i ulepszenia, to mając pomoc ze strony doświadczonego partnera takiego jak agencja Artura Jabłońskiego, zdecydowanie łatwiej i szybciej można dojść do celu.

Michał Kukliński

Efectownia

Dzięki audytowi digitalk mogliśmy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Środki z wygranej przez nas aukcji wsparły WOŚP, a my otrzymaliśmy profesjonalny audyt naszej strony.

W kwestii samego audytu oraz konsultacji – wszystko przebiegło w pełni profesjonalnie, dostatecznie szczegółowo oraz w ustalonym terminie.

Z całą pewnością pozyskane w ten sposób dane i informacje nad temat naszej strony pozwolą nam jeszcze bardziej wzmocnić jej parametry.

Kacper Kamiński

EASY SURF

Mamy w firmie kilka oddziałów i od dłuższego czasu obserwowaliśmy, że coraz więcej klientów chce kontaktować się z nami przez czat – a konkretniej Messenger Facebooka. Zaczęliśmy zastanawiać się jak poprawić naszą komunikację z klientami, usprawnić ją i zautomatyzować, ponieważ poświęcaliśmy na „czatowanie” bardzo dużo czasu. Skorzystaliśmy z konsultacji digitalk, podczas których dowiedzieliśmy się od Michała o świetnym rozwiązaniu w postaci ManyChata, które bardzo ułatwiło nam zarządzanie skrzynką Messengera, zautomatyzowało pracę i część tej pracy wykonuje za nas. Narzędzie jest BARDZO rozbudowane, ale Michał świetnie zaprojektował je od zera. Wszystkie ścieżki, akcje, powiadomienia są dobrze przemyślane, kierują klienta na odpowiednie tory i do odpowiednich konsultantów. Bardzo polecam konsultacje z ekipą digitalk w zakresie digital marketingu!

Anna Rysiewicz

Marketing Coordinator – TechData – AutoCAD i BIM

Z firmą digitalk współpracujemy już kilka lat i obecnie nie wyobrażamy sobie prowadzenia projektów bez nich. Profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz nieszablonowe podejście do tematów to ich wizytówka. Komunikacja i zaangażowanie ze strony digitalk pozwala na tworzenie wartościowych social mediów, co jest dla nas najważniejsze w długofalowej perspektywie.

Łukasz Pichola

pracuj.pl

Agencja digitalk bardzo sprawnie przeprowadziła audyt naszych kampanii, wskazując zarówno mocne strony jak i rzeczy, które warto byłoby poprawić, aby osiągać jeszcze lepsze wyniki. Wszystkie rekomendacje agencji sprawdziły się i pomogły osiągnąć nam ok. 60% wzrosty konwersji w kampaniach. Konsultanci wykazali się także dużym zrozumieniem biznesowym, kiedy tłumaczyliśmy, że czegoś nie jesteśmy w stanie zrobić ze względu na obostrzenia prawne w naszej firmie lub inne czynniki. Kontakt był bardzo sprawny, współpraca ułożona. Bardzo polecam

Doceniamy każdą współpracę!

Dobre relacje z klientem to fundament każdej udanej współpracy. W digitalk wiemy, że najlepsze wyniki osiąga się w oparciu o zaufanie, szczerość i wspólne dążenie do określonego celu. W swoich codziennych działaniach skupiamy się nie tylko na rezultatach podejmowanych działań, ale i na budowaniu więzi z klientami. Tradycją stało się już chociażby świętowanie rocznicy współpracy okazjonalnym tortem czy wspólne celebrowanie ważnych momentów.

Chcesz z nami współpracować?

Skontaktuj się
Exit mobile version