Dlaczego Facebook?

Prowadzenie fanpage na Facebooku

Facebook to najpopularniejszy portal społecznościowy na świecie. Codziennie przeglądają go setki milionów użytkowników. Wśród nich na pewno są niemal wszyscy Twoi klienci – ci obecni, jak i ci potencjalni, do których poprzez ten kanał nadal możesz dotrzeć.

Wniosek jest z tego jeden – Facebook to idealne miejsce do promowania Twojej marki oraz jej produktów lub usług. 

Trzeba przy tym pamiętać, że prowadzenie profilu na tym portalu to nie tylko publikowanie postów. To również budowanie relacji z klientami, angażowanie ich do interakcji, monitorowanie ich potrzeb i zachowań oraz dostosowywanie strategii do aktualnej sytuacji.

Co się z tym wszystkim wiąże? Skuteczne prowadzenie profilu zajmuje bardzo dużo czasu. To działania, które musisz podejmować codziennie. 

Nie musisz jednak się tym więcej martwić. Zamiast tego zaufaj naszemu doświadczeniu. Poprowadzimy Twój profil na Facebooku za Ciebie!

Co konkretnie da Ci prowadzenie fanpage na Facebooku?

Masz klientów na wyciągnięcie ręki

Jak już wiesz, na Facebooku znajdziesz praktycznie wszystkich przedstawicieli Twojej grupy docelowej. Dzięki aktywności na tym portalu możesz być w stałym kontakcie ze swoimi klientami, na bieżąco wychodzić naprzeciw im potrzebom i pozyskiwać nowych odbiorców.

Budujesz zaufanie i rozpoznawalność marki

Regularne i efektywne treści na Twoim fanpage’u przełożą się na zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki. Idzie za tym również kreowanie jej pozytywnego wizerunku. 

Klienci dostrzegą Twoją aktywność i będą wiedzieli, że zawsze mogą się do Ciebie zwrócić, dzięki czemu zyskasz ich zaufanie, a szanse na konwersję wzrosną.

Promuj produkty i zwiększaj sprzedaż

Na Facebooku świetnie sprawdza się również aktywność stricte sprzedażowa. 

To doskonałe miejsce do ekspozycji Twoich produktów lub usług oraz pokazywania ich przewag nad tymi konkurencyjnymi. Kreatywne prezentowanie oferty na Facebooku zdecydowanie zwiększy szanse na sprzedaż.

Porozmawiajmy o współpracy

  Dlaczego warto zlecić prowadzenie fanpage na Facebooku digitalk?

  Stawiasz na jakość i doświadczenie

  Od ponad pięciu lat prowadzimy fanpage na Facebooku dla firm z 10 różnych branż, na przykład kosmetycznej, usługowej, odzieżowej czy IT. 

  Doskonale znamy specyfikę odbiorców na tym portalu. Wiemy, jak dobrać najlepszą grupę docelową i w jaki sposób do niej trafiać, by organiczne działania na Facebooku przekładały się na dobre relacje i wyższą sprzedaż

  Oszczędzisz czas

  Nie musisz się więcej martwić o to, czy Twoje treści na Facebooku na pewno będą skuteczne. Nie musisz też spędzać kolejnych godzin nad ich tworzeniem i planowaniem. 

  Tym wszystkim zajmiemy się my. 

  Twoim zadaniem będzie jedynie zapoznanie się z przygotowanym przez nas harmonogramem treści i doszlifowaniem go wspólnie z nami. 

  Wybierasz skuteczną strategię

  Chcesz zyskać przemyślaną i skuteczną strategię content marketingu na Facebooku, dostosowaną do Twojej firmy i Twoich klientów? Marzą Ci się profesjonalnie przygotowane i kreatywne posty, które przyciągną uwagę odbiorców? Albo atrakcyjne wizualnie materiały, które wzmocnią identyfikację Twojej marki i wyróżnią Cię na tle konkurencji?

  Wszystkie te elementy znajdą się w naszej strategii, którą opracujemy i wdrożymy na Twoim profilu

  Masz pełne wsparcie na każdym etapie 

  Nie kończymy naszej pracy na zaplanowaniu Twoich postów. Ciągle obserwujemy reakcje odbiorców, aby na bieżąco dostosowywać strategię do oczekiwań klientów. Odpowiadamy na ich potrzeby i prowadzimy angażującą komunikację, by wiedzieli, że ich głos jest cenny dla Twojej marki i mieli do niej jak największe zaufanie.

  Zawsze jesteśmy też do Twojej dyspozycji, jeśli tylko masz jakieś pytania. Dobra komunikacja to dla nas fundament sukcesu.

  Jesteśmy biznesowym partnerem Meta

  Jako digitalk możemy pochwalić się odznaką biznesowego partnera Meta. To tylko potwierdzenie, że wybierając digitalk stawiasz na skuteczność.

  Jak wygląda współpraca z nami?

  • Rozmowa

   Zaczynamy od rozmowy. To dla nas kluczowe, bo poznajemy w niej Twoją firmę i jej otoczenie. Omawiamy sytuację związaną z Twoim profilem na Facebooku, a także Twoje cele i oczekiwania.

  • Zespół

   Wyznaczamy zespół osób, którzy zajmą się Twoim profilem – content managerów.

  • Audyt

   Nasi specjaliści przeprowadzają audyt Twojego profilu. Analizują zarówno mocne punkty, jak i te, które wymagają poprawy. Przyglądają się również Twojemu stylowi komunikacji czy zachowaniom odbiorców.

  • Strategia

   Na podstawie analizy przygotowujemy strategię działań i w oparciu o nią tworzymy harmonogram angażujących treści. Następnie przesyłamy Ci go do wglądu i akceptacji.

  • Wdrożenie

   Wdrażamy nasze działania w życie i zwiększamy zasięgi Twojego profilu!

  Case studies, czyli niech przemówią wyniki

  O naszych działaniach możemy mówić dużo, ale najwięcej powiedzą rezultaty, które osiągamy dla naszych klientów. Zobacz je sam(a)!

  Już teraz porozmawiaj z nami o prowadzeniu fanpage

  Skontaktuj się z nami