Strona główna

Kim jesteśmy?

Nie potrzebujesz wymyślnych raportów kampanii marketingowych, z których nic nie wynika i mętnych rozmów o postępach w projekcie, po których rozumiesz mniej niż na początku.

Potrzebujesz mierzalnych wyników. Wzrostu sprzedaży. Leadów. Przemyślanej strategii uwzględniającej marketing internetowy. Skutecznej komunikacji nastawionej na pozyskiwanie nowych klientów. A do tego wiedzy, co i przede wszystkim dlaczego dzieje się w rękach agencji z Twoją marką. Jeżeli tak jest, to dobrze trafiłeś. Specjalizujemy się w marketingu internetowym – budujemy z klientami relacje i dowozimy rezultaty.

Dowiedz się więcej
 • Relacje

  Rozpoczynamy współpracę gdy wierzymy, że faktycznie możemy pomóc. Cieszy nas każdy nowy klient. Najbardziej jednak radujemy się, gdy wysyłamy okolicznościowy tort na kolejną rocznicę współpracy. Klienci pracują z nami średnio co najmniej rok.

 • Rezultaty

  Każdą współpracę, niezależnie od jej rodzaju, rozpoczynamy od wyznaczenia KPI. Marketing to inwestycja, która się zwraca. Tylko w ostatnim kwartale wygenerowaliśmy dla naszych klientów sprzedaż na poziomie 130+ milionów złotych.

 • Rozwój

  Pracujemy z przeszło setką firm na kilkudziesięciu rynkach. Kilkakrotnie więcej wspieramy, dzieląc się swoją wiedzą na szkoleniach, audytach, warsztatach. Na skuteczność agencji składa się suma doświadczeń i nastawienie na nieustanną naukę od siebie nawzajem i od naszych klientów.

Liczby, nie słowa

Zobacz case studies działań marketingowych, jakie prowadzimy dla naszych klientów

Z jakimi branżami pracujemy?

 • Strona główna

  E-commerce

  Blisko 50% klientów digitalk to sklepy internetowe i firmy, których sprzedaż produktów odbywa przez internet. Rozumiemy potrzeby tej branży, codziennie optymalizujemy kampanie reklamowe e-commerce dla kilkudziesięciu klientów z najróżniejszych sektorów i z najróżniejszymi produktami. Kilkakrotnie więcej wspieramy, dzieląc się swoją wiedzą na szkoleniach, audytach, warsztatach. Tak działa nasza agencja marketingowa.

  Dowiedz się więcej
 • Strona główna

  B2B

  Ok 1/3 klientów, jakich posiada nasza agencja marketingowa, to firmy B2B z różnych obszarów- od firm produkcyjnych po software house’y. Wspieramy ich poprzez doradztwo, szkolenia, bieżącą pracę konsultacyjną, jak również zakasując rękawy i prowadząc kampanie nastawione na generowanie leadów i zwiększanie sprzedaży. Lata doświadczeń pozwoliły nam na wypracowanie procesów i modeli współpracy, dzięki którym precyzyjnie działamy i odpowiadamy na potrzeby biznesów z Twojego sektora.

  Dowiedz się więcej
 • Strona główna

  Usługi

  Nasi specjaliści prowadzili kampanie marketingowe dla przeszło kilkudziesięciu klientów z branży usługowej. Czy nasza agencja marketingowa to dobry wybór? Na skuteczność działań agencji w tym zakresie składa się suma doświadczeń i nastawienie na nieustanną naukę od siebie nawzajem i od naszych klientów.

  Dowiedz się więcej

Poznaj nasze usługi

Płatne kampanie reklamowe

Dowiedz się więcej

Zamieniamy kliknięcia w klientów i konwersje. Chcesz zwiększyć sprzedaż, zdobywać zapytania biznesowe, budować rozpoznawalność? Zgłoś się do nas.

Realizujemy kampanie reklamowe w każdym liczącym się ekosystemie reklamy płatnej: kampanie Facebook Ads, kampanie Google Ads, kampanie LinkedIn Ads, reklama na Pinterest i kampanie TikTok Ads

Rafał Ratajczyk

Rafał Ratajczyk

Prezes Zarządu, Kwadra System

Widzimy dużą zmianę co do poprzedniej firmy, obecnie nie ma dnia, aby telefon nie zadzwonił z jakimś zapytaniem. Poprzednio bywało, iż dzwonił raz na 3 dni i to z mało konkretnymi zapytaniami. Na pewno jest dużo więcej zapytań i są bardziej z obszarów, które nas interesują, czyli z przemysłu.

Doradztwo marketingowe

Dowiedz się więcej

Google, media społecznościowe, e-mail marketing… to tylko narzędzia. Prawdziwe wzrosty i dominację na rynku osiąga się dzięki skutecznej strategii i przemyślanej komunikacji.

Nasz zespół konsultantów może wesprzeć Cię również w tych obszarach. Przygotujemy dla Ciebie audyt skuteczności wybranych kanałów marketingowych, zaplanujemy lejek marketingowy i sprzedażowy, jak również zdiagnozujemy i uporządkujemy plan działań marketingowych w firmie.

Monika

Monika

Marketing Manager, Othertees

Już po około 1,5 miesiącu działań według wytycznych, które dostaliśmy po przeprowadzonym audycie: udało się zwiększyć sprzedaż o 35%, wartość konwersji nam skoczyła na Facebook Adsach, przy niższym koszcie za zakup, przy niższym wskaźniku kosztu za kliknięcie.

 

Marketing automation

Dowiedz się więcej

Moc e-mail marketingu i automatyzacji wykorzystujemy na każdym etapie lejka sprzedażowego – od budowania gazy kontaktów i pozyskiwania leadów aż po konwersję, sprzedaż i lokalizację klientów. Zobacz, co możemy zrobić dla Ciebie.

Karolina Niedzielska - kwadrans z hr

Karolina Niedzielska

Kwadrans z HR

Współpraca z digitalk to współpraca z zespołem kompetentnych specjalistów na różnych stanowiskach, którzy swoją wiedzę potrafią przekuć na wyniki. Efektywnie wykonują swoje obowiązki i w każdym momencie potrafią dopasować swoją pracę do oczekiwań klienta.

Oprócz tego są niezwykle komunikatywni i informują na każdym kroku o swoich działaniach i planach na przyszłość. Dzięki temu klient wie, że jest w dobrych rękach! Z czystym sumieniem mogę zatem polecić współpracę z tą agencją.

Content Marketing

Dowiedz się więcej

Chcesz rozwijać swój biznes w internecie? Masz już dość podejmowania nieefektywnych działań? Marzysz o pozyskiwaniu wartościowych klientów? 

Zaplanujemy działania w obszarze content marketingu i poprowadzimy je w Twoim imieniu z pełną dbałością o wizerunek Twojej marki. Takie działania pozwolą skalować Twój biznes i zwiększyć sprzedaż Twoich produktów czy usług

Kinga Madziara

Cat Rental Store

Współpraca z agencją digitalk jest oparta na profesjonalizmie i ogromnym doświadczeniu specjalistów w zakresie Google Ads, Facebook Ads oraz Contentu. Zawsze rzeczowo i szczegółowo odpowiadają na pytania. 

Social Media Marketing

Dowiedz się więcej

Chcesz realnie rozwijać swoje kanały w mediach społecznościowych? Masz już dość podejmowania nieefektywnych działań? Marzysz o pozyskiwaniu wartościowych klientów?

Jesteś w dobrym miejscu.

Patryk Sowiński

Patryk Sowiński

właściciel, Rabatio.com

digitalk pozwala skupić się na prowadzeniu biznesu wiedząc, że nasze Social Media są w dobrych rękach. Współpraca jest profesjonalna i odbywa się w bardzo sympatycznej atmosferze.

Social selling

Dowiedz się więcej

Zastanawiasz się, jak nawiązać trwałe relacje z klientami – przyszłymi lub obecnymi – w mediach społecznościowych? Chcesz pozyskiwać wartościowe kontakty dla siebie, swojego zespołu handlowców, ale Twoje działania nie przynoszą oczekiwanych rezultatów?

Social selling to odpowiedź na Twoje problemy. Według badań 61% marek zaangażowanych w social selling notuje wzrost przychodów.

Mamy więcej rekomendacji niż konkurenci klientów

Jacek Kotowski - właściciel

Jacek Kotowski – właściciel

Właściciel – LaCava

Gorąco polecam usługi digitalk. Po ponad roku współpracy mogę śmiało stwierdzić, że w 100% wpisują się w moje oczekiwania. Tworzone przez nich reklamy są tożsame z wypracowaną przez nas strategią. Współpraca z nimi opiera się przede wszystkim na partnerstwie i zrozumieniu indywidualnych potrzeb mojego biznesu. Na docenienie zasługuje też codzienna praca. Jesteśmy w bieżącym kontakcie, widzę też, że są proaktywni, wychodząc z inicjatywą i ciągle optymalizując reklamy, aby sprzedaż była jak największa.

Dzięki działaniom podjętym przez digitalk dwukrotnie zwiększyliśmy zyski, jednocześnie zmniejszając budżet!

Piot Paweł Jaros

Piot Paweł Jaros

Senior Marketing Manager, SUPERHOT

Mnogość sklepów, brak możliwości wpięcia kodów śledzących oraz ograniczone możliwości analityczne sprawiają, że marketing gier PC / na konsole jest wyzwaniem. Wyzwaniem, które nie wszyscy są chętni podjąć, ponieważ biorąc pod uwagę powyższe potrzebuje czasu, specjalnego podejścia i “otwartej głowy” ze strony ludzi pracujących po stronie agencji, a nie prostych rozwiązań typu “ctrl+c, ctrl +v”. Zespół digitalk to zgrana drużyna specjalistów, która sprawiła, że czułem, że gramy do jednej bramki, a sukces kampanii jest dla nich czymś więcej niż “dowiezionym KPI”. Digitalk przeprowadził audyt działań dotychczasowych, zbudował specjalny lejek sprzedażowy, zrobiliśmy wiele testów i finalnie dowiedzieliśmy się co działa, a co nie. Mogę z całą odpowiedzialnością polecić jakość wykonywanych przez nich zadań, kontakt z klientem, wychodzenie z inicjatywą oraz pomysłowość. Każdy, kto zamówi u nich audyt czy rozpocznie długofalową współpracę będzie zadowolony.”

Łukasz Pichola

Łukasz Pichola

pracuj.pl

Agencja digitalk bardzo sprawnie przeprowadziła audyt naszych kampanii, wskazując zarówno mocne strony jak i rzeczy, które warto byłoby poprawić, aby osiągać jeszcze lepsze wyniki. Wszystkie rekomendacje agencji sprawdziły się i pomogły osiągnąć nam ok. 60% wzrosty konwersji w kampaniach. Konsultanci wykazali się także dużym zrozumieniem biznesowym, kiedy tłumaczyliśmy, że czegoś nie jesteśmy w stanie zrobić ze względu na obostrzenia prawne w naszej firmie lub inne czynniki. Kontakt był bardzo sprawny, współpraca ułożona. Bardzo polecam

Jarek Żurkiewicz

Jarek Żurkiewicz

Auto Partner J. i A. Garcarek

Współpraca z firmą digitalk jest bardzo przyjemną częścią naszej codziennej pracy.

Wielokrotnie dano nam odczuć, że jesteśmy traktowani poważnie i z szacunkiem. Cieszymy się, że możemy działać z ludźmi życzliwymi wobec nas, znającymi się na swoim fachu.

Warta odnotowania jest rzeczywista troska o klienta i kampanie oraz bardzo szybki czas reakcji w przypadku nieprzewidzianych problemów, które zawsze mogą się pojawić. Zespół digitalk niejednokrotnie służył nam dobrą radą wykraczającą poza ramy umowy, często też pilnuje nas i informacji, które musimy dostarczyć – w momencie, w którym nasze codziennie obowiązki i ich natężenie nie sprzyjają sprawnej komunikacji z naszej strony.
Dziękujemy za dobre efekty wspólnej pracy, jak i wszystkie poruszone wyżej zagadnienia.

Marki, które nam zaufały

Strona główna
ING
Strona główna
budlex
Strona główna
ERGO Hestia
Strona główna
Polska Press Grupa
Strona główna
Otomoto
Strona główna
otodom
Strona główna
Renault
Strona główna
Bank Ochrony Środowiska
Strona główna
mBank
Strona główna
naTemat
Strona główna
Strona główna
Cracow Legal Academy
Strona główna
Sony/ATV Music Publishing
Strona główna
Purella Superfoods
Strona główna
LOTOS Gdynia Aerobaltic Airshow
Strona główna
Avionaut
Strona główna
Camerimage
Strona główna
Collegium Da Vinci
Strona główna
Craftware
Strona główna
eduGO
Strona główna
Ekopark
Strona główna
Etam
Strona główna
europa.jobs
Strona główna
FineArtPrints.pl
Strona główna
Froebel.pl
Strona główna
Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości
Strona główna
Auto Partner J. i A. Garcarek
Strona główna
Growcode
Strona główna
Good Stuff
Strona główna
Klaudyna Hebda
Strona główna
Hamptons Home
Strona główna
hitme.pl
Strona główna
Pomalunki.pl
Strona główna
Inspiro.online
Strona główna
IBL
Strona główna
Instytut Matki i Dziecka
Strona główna
ista
Strona główna
Izodom 2000 Lietuva
Strona główna
Kalisz
Strona główna
Kopalnia Soli „Wieliczka”
Strona główna
La beauté naturelle
Strona główna
La Guèl Clinic & SPA
Strona główna
lavika
Strona główna
LAV-MAG
Strona główna
Lena Lighting
Strona główna
Dobrze Dodane
Strona główna
Othertees
Strona główna
Workport
Strona główna
Oaza-Palmy
Strona główna
Fabryka Bodziaków
Strona główna
Kwadra System
Strona główna
Fortum
Strona główna
Naturalne Atelier
Strona główna
Poscielone.pl
Strona główna
Euforma
Strona główna
AlfaNet
Strona główna
oggi
Strona główna
Katie's
Strona główna
Music Dealer
Strona główna
naprawtosam.pl
Strona główna
Neuca
Strona główna
PaczePacze
Strona główna
Partner Nieruchomości
Strona główna
Polskie Koleje Liniowe
Strona główna
Polskie Linie Kolejowe
Strona główna
Politechnika Wrocławska
Strona główna
Polska Agencja Prasowa
Strona główna
Pomorskie
Strona główna
Butomaniaczki.pl
Strona główna
Przyjazny Dietetyk
Strona główna
Polski Związek Firm Deweloperskich
Strona główna
Polskie Radio
Strona główna
Rent like home
Strona główna
Schronisko Smaków Magda Gessler
Strona główna
Strona główna
Sphinx Restauracje
Strona główna
Fundacja TZMO
Strona główna
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Strona główna
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy
Strona główna
Viessmann
Strona główna
WebePartners
Strona główna
WNM Group
Strona główna
Województwo Kujawsko-Pomorskie
Strona główna
Wolters Kluwer
Strona główna
Wolves Summit
Strona główna
YACHTIC.com
Strona główna
Wydawnictwo Znak
Strona główna
EWE
Strona główna
Elili Butik
Strona główna
Strona główna
Kesi hurtownia
Strona główna
iScratch
Strona główna
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
Strona główna
Atoato
Strona główna
Avionaut
Strona główna
Bazo.io
Strona główna
BC Diets
Strona główna
Bigotka
Strona główna
Blush.love
Strona główna
BODYLOOK
Strona główna
BodyTec20
Strona główna
borcas
Strona główna
Caliathletics
Strona główna
Costasy Nature
Strona główna
Dental Day
Strona główna
Diet4You
Strona główna
DlaSmaku
Strona główna
Drogeria Pigment
Strona główna
Duksi
Strona główna
Early Stage
Strona główna
EASY SURF
Strona główna
Elastic Email
Strona główna
Strona główna
EL-GREG
Strona główna
Ette Lou
Strona główna
FlexiPower Group
Strona główna
Forvega
Strona główna
Futdesigners
Strona główna
Genu.
Strona główna
Giganci programowania
Strona główna
Hannah Fielding
Strona główna
Home by Kate
Strona główna
HouseCollection
Strona główna
Ifirma
Strona główna
iKalkulator
Strona główna
LWP
Strona główna
MGR productions
Strona główna
Jak Sprzedawać Fotowoltaikę
Strona główna
K2
Strona główna
Kalisz
Strona główna
Kontri.pl
Strona główna
La beauté naturelle
Strona główna
LaCava
Strona główna
LILU boutique
Strona główna
FASARDI
Strona główna
Fau-Butik
Strona główna
AKARDO
Strona główna
FAR FAR
Strona główna
LART
Strona główna
Odnova
Strona główna
Centrum Ratownictwa
Strona główna
Tel Aviv Urban Food
Strona główna
Wynajmistrz.pl
Strona główna
Umamitu
Strona główna
LOVESPA
Strona główna
Make Art Tattoo Studio
Strona główna
Mobiwear
Strona główna
ModnaKiecka.pl
Strona główna
Modne Podłogi
Strona główna
NAOKO Store
Strona główna
Nie płacę za prąd
Strona główna
Organique
Strona główna
Pieski w Kreski
Strona główna
Pomoce Dla Seniora
Strona główna
Protect King
Strona główna
rabatio.com
Strona główna
rehab.pl
Strona główna
Sadvit
Strona główna
Sales Pistols
Strona główna
SFD Furniture Design
Strona główna
siblo
Strona główna
Spice Gears Academy
Strona główna
SQD Alliance
Strona główna
Superhot
Strona główna
Sweet Home
Strona główna
Talya
Strona główna
Teddy Fisher
Strona główna
Toontoy Kids
Strona główna
kliniki.pl
Strona główna
Trylemat
Strona główna
WallDecor
Strona główna
wydawnictwo WAM
Strona główna
Westailor
Strona główna
WSB
Strona główna
Zawiaty
Strona główna
Strona główna
ING
Strona główna
budlex
Strona główna
ERGO Hestia
Strona główna
Polska Press Grupa
Strona główna
Otomoto
Strona główna
otodom
Strona główna
Renault
Strona główna
Bank Ochrony Środowiska
Strona główna
mBank
Strona główna
naTemat
Strona główna
Strona główna
Cracow Legal Academy
Strona główna
Sony/ATV Music Publishing
Strona główna
Purella Superfoods
Strona główna
LOTOS Gdynia Aerobaltic Airshow
Strona główna
Avionaut
Strona główna
Camerimage
Strona główna
Collegium Da Vinci
Strona główna
Craftware
Strona główna
eduGO
Strona główna
Ekopark
Strona główna
Etam
Strona główna
europa.jobs
Strona główna
FineArtPrints.pl
Strona główna
Froebel.pl
Strona główna
Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości
Strona główna
Auto Partner J. i A. Garcarek
Strona główna
Growcode
Strona główna
Good Stuff
Strona główna
Klaudyna Hebda
Strona główna
Hamptons Home
Strona główna
hitme.pl
Strona główna
Pomalunki.pl
Strona główna
Inspiro.online
Strona główna
IBL
Strona główna
Instytut Matki i Dziecka
Strona główna
ista
Strona główna
Izodom 2000 Lietuva
Strona główna
Kalisz
Strona główna
Kopalnia Soli „Wieliczka”
Strona główna
La beauté naturelle
Strona główna
La Guèl Clinic & SPA
Strona główna
lavika
Strona główna
LAV-MAG
Strona główna
Lena Lighting
Strona główna
Dobrze Dodane
Strona główna
Othertees
Strona główna
Workport
Strona główna
Oaza-Palmy
Strona główna
Fabryka Bodziaków
Strona główna
Kwadra System
Strona główna
Fortum
Strona główna
Naturalne Atelier
Strona główna
Poscielone.pl
Strona główna
Euforma
Strona główna
AlfaNet
Strona główna
oggi
Strona główna
Katie's
Strona główna
Music Dealer
Strona główna
naprawtosam.pl
Strona główna
Neuca
Strona główna
PaczePacze
Strona główna
Partner Nieruchomości
Strona główna
Polskie Koleje Liniowe
Strona główna
Polskie Linie Kolejowe
Strona główna
Politechnika Wrocławska
Strona główna
Polska Agencja Prasowa
Strona główna
Pomorskie
Strona główna
Butomaniaczki.pl
Strona główna
Przyjazny Dietetyk
Strona główna
Polski Związek Firm Deweloperskich
Strona główna
Polskie Radio
Strona główna
Rent like home
Strona główna
Schronisko Smaków Magda Gessler
Strona główna
Strona główna
Sphinx Restauracje
Strona główna
Fundacja TZMO
Strona główna
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Strona główna
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy
Strona główna
Viessmann
Strona główna
WebePartners
Strona główna
WNM Group
Strona główna
Województwo Kujawsko-Pomorskie
Strona główna
Wolters Kluwer
Strona główna
Wolves Summit
Strona główna
YACHTIC.com
Strona główna
Wydawnictwo Znak
Strona główna
EWE
Strona główna
Elili Butik
Strona główna
Strona główna
Kesi hurtownia
Strona główna
iScratch
Strona główna
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
Strona główna
Atoato
Strona główna
Avionaut
Strona główna
Bazo.io
Strona główna
BC Diets
Strona główna
Bigotka
Strona główna
Blush.love
Strona główna
BODYLOOK
Strona główna
BodyTec20
Strona główna
borcas
Strona główna
Caliathletics
Strona główna
Costasy Nature
Strona główna
Dental Day
Strona główna
Diet4You
Strona główna
DlaSmaku
Strona główna
Drogeria Pigment
Strona główna
Duksi
Strona główna
Early Stage
Strona główna
EASY SURF
Strona główna
Elastic Email
Strona główna
Strona główna
EL-GREG
Strona główna
Ette Lou
Strona główna
FlexiPower Group
Strona główna
Forvega
Strona główna
Futdesigners
Strona główna
Genu.
Strona główna
Giganci programowania
Strona główna
Hannah Fielding
Strona główna
Home by Kate
Strona główna
HouseCollection
Strona główna
Ifirma
Strona główna
iKalkulator
Strona główna
LWP
Strona główna
MGR productions
Strona główna
Jak Sprzedawać Fotowoltaikę
Strona główna
K2
Strona główna
Kalisz
Strona główna
Kontri.pl
Strona główna
La beauté naturelle
Strona główna
LaCava
Strona główna
LILU boutique
Strona główna
FASARDI
Strona główna
Fau-Butik
Strona główna
AKARDO
Strona główna
FAR FAR
Strona główna
LART
Strona główna
Odnova
Strona główna
Centrum Ratownictwa
Strona główna
Tel Aviv Urban Food
Strona główna
Wynajmistrz.pl
Strona główna
Umamitu
Strona główna
LOVESPA
Strona główna
Make Art Tattoo Studio
Strona główna
Mobiwear
Strona główna
ModnaKiecka.pl
Strona główna
Modne Podłogi
Strona główna
NAOKO Store
Strona główna
Nie płacę za prąd
Strona główna
Organique
Strona główna
Pieski w Kreski
Strona główna
Pomoce Dla Seniora
Strona główna
Protect King
Strona główna
rabatio.com
Strona główna
rehab.pl
Strona główna
Sadvit
Strona główna
Sales Pistols
Strona główna
SFD Furniture Design
Strona główna
siblo
Strona główna
Spice Gears Academy
Strona główna
SQD Alliance
Strona główna
Superhot
Strona główna
Sweet Home
Strona główna
Talya
Strona główna
Teddy Fisher
Strona główna
Toontoy Kids
Strona główna
kliniki.pl
Strona główna
Trylemat
Strona główna
WallDecor
Strona główna
wydawnictwo WAM
Strona główna
Westailor
Strona główna
WSB
Strona główna
Zawiaty
Strona główna

Jak możemy pomóc Ci rosnąć?

To tylko wierzchołek góry lodowej. Zobacz, co jeszcze możemy zrobić dla Twojego biznesu.

Napisz do nas - porozmawiajmy