Stawka

6000 – 8500 zł netto

Typ umowy

B2B

W związku z rozwojem szukamy lepszych od nas samych.

Do naszego zespołu poszukujemy Copywritera, który będzie działał ramię w ramię z 4-osobowym zespołem od marketingu i razem z nimi będzie prowadził działania marketingowe marek własnych: digitalk, suasio i marki eksperckiej Artura Jabłońskiego.

Zależy nam na tym, byś poznał/poznała najlepiej zadania, które będą kluczowe na tym stanowisku. Dlatego się trochę rozpisaliśmy, bo wierzymy, że transparentna komunikacja od początku sprawi, że poczujesz czy to stanowisko i te zadania są dla Ciebie.

Główne zadania na tym stanowisku:

  • codzienne pisanie specjalistycznych artykułów na firmowe blogi oraz strony internetowe,
  • tworzenie atrakcyjnych i zróżnicowanych tekstów do newsletterów,
  • przeprowadzanie skutecznego researchu,
  • kreowanie tematów do tworzonych artykułów,
  • umawianie i realizacja wywiadów ze współpracownikami, by na ich podstawie pisać kolejne artykuły,
  • optymalizowanie tekstów pod SEO z pomocą narzędzi takich jak Contadu, Surfer SEO, itd.

Czego oczekujemy od kandydata/kandydatki?

Wiesz już, jakie zadania czekają osobę na tym stanowisku, dlatego doskonale zdajesz sobie sprawę, że szukamy Copywritera, który potrafi pisać, lubi pracę z ludźmi oraz cechuje się pracowitością i odpowiedzialnym podejściem do swoich zadań. Nie zatrudnimy na to stanowisko kogoś, kto nie posiada doświadczenia lub dopiero się uczy.

Więc aplikuj do nas Tylko jeśli posiadasz:

  • minimum 2-letnie doświadczenie jako copywriter,
  • portfolio swoich tekstów do wglądu,
  • lekkie pióro oraz perfekcyjną znajomości zasad poprawnej polszczyzny, interpunkcji i ortografii,
  • umiejętność transkrypcji przeprowadzanych wywiadów,
  • wiedzę z zakresu optymalizacji tekstów pod SEO,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.

Wymóg Konieczny:

  • potrafisz tworzyć oryginalne i wartościowe treści w krótkim czasie, które możesz zaprezentować nam w swoim portfolio.

Co doceniają Specjalistki i Specjaliści pracujący w digitalk?

  • pracę całkowicie zdalną, w standardowym trybie biurowym (8-16),
  • pracę w zgranym zespole – wzajemna pomoc to jedna z naszych głównych wartości,
  • świetną atmosferę oraz sporą dozę poczucia humoru,
  • program onboardingowy oraz Buddy ułatwiający szybki start,
  • prywatną opiekę medyczną Enel-Med,
  • pakiet Multisport,
  • pracę w zespołach projektowych,
  • pracę nad ciekawymi projektami — od znanych marek po biznesy, o których nie jest jeszcze głośno, a osiągają fantastyczne wyniki,
  • dostęp do repozytorium książek, kursów online, jak również szkoleń czy konferencji,
  • możliwość tworzenia artykułów do branżowych czasopism i portali,
  • możliwość występowania na szkoleniach i konferencjach jako prelegenci/prelegentki,
  • możliwość prowadzenia zajęć na uczelniach wyższych, z którymi współpracuje digitalk,
  • wewnętrzne dedykowane szkolenia,
  • ścieżki rozwojowe dostosowane indywidualnie do kompetencji oraz predyspozycji.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na naszego Instagrama @digitalkpl i dowiedz się więcej jaką jesteśmy ekipą 🙂

Co oferujemy?
  • Pracę całkowicie zdalną

    W normalnym, biurowym trybie, w świetnym i zgranym zespole – wzajemna pomoc to jedna z naszych głównych wartości.

  • Pracę nad ciekawymi projektami

    Od znanych marek po biznesy, o których nie jest jeszcze głośno, a robią ogromne wynikirn

  • Możliwość stałego poszerzania swoich kompetencji

    Dostęp do repozytorium książek, kursów online, jak również szkoleń czy konferencji

  • Konkretne ścieżki rozwojowe w firmie

    Od stanowisk managerskich przez projekty wewnętrzne i produkty własne po poszerzanie kompetencji specjalistycznych

  • Stałą ekspozycję medialną w kanałach agencyjnych i nie tylko

    Dla osób zainteresowanych

Brzmi jak coś dla Ciebie? Wyślij aplikację!

Współpraca w oparciu o umowę B2B  (w tym płatne dni wolne)

Jak będzie wyglądał proces rekrutacji?
  • 1. Weryfikacja Twojego CV i portfolio

    Weryfikacja aplikacji oraz nadesłanego portfolio tekstów (załącznik lub link do CV, treści wiadomości)

  • 2. Zadanie rekrutacyjne

    Wykonanie krótkiego zadania rekrutacyjnego sprawdzającego Twoje umiejętności.

  • 3. Rozmowa przez Google Meet z HR Specialistą i Marketing Managerką

  • 4. Zaczynamy współpracę!

    Jeśli wszystko pójdzie dobrze – w co bardzo wierzmy 🙂

Chcesz wiedzieć, jak wygląda dokładnie rekrutacja i jak przebiega onboarding nowej osoby w zespole?

osłuchaj odcinka podcastu, w którym CEO agencji, Artur Jabłoński, rozmawia z Katarzyną Krzyżanowską, jak oba procesy szczegółowo wyglądają: https://pod.fo/e/e568d

Chcesz pracować na tym stanowisku?

Napisz do nas i wyślij swoje CV

Skontaktuj się z nami