LinkedIn – dlaczego powinieneś tam być?

Prowadzenie profilu na LinkedIn

Badania potwierdzają, że LinkedIn jest najlepszym miejscem do pozyskiwania leadów B2B i prowadzenie efektywnej komunikacji oraz budowania relacji z odbiorcami z tego segmentu.

 

Nie można się temu dziwić. W końcu to największa – i tak naprawdę jedyna – wyłącznie biznesowa platforma social media.

 

Gromadzi niemal miliard użytkowników na całym świecie, z czego niemal 6 milionów w Polsce. Wśród nich Twoich potencjalnych klientów, ale również członków zespołu i potencjalnych pracowników/współpracowników. 

 

Za pomocą LinkedIna masz szansę nawiązać kontakty z profesjonalistami z różnych branż, wymieniać się doświadczeniami i budować relacje biznesowe. A to może się przełożyć na owocne współprace.

 

Zimne telefony i mejle wysyłane na ślepo są coraz mniej skuteczne. Klienci nawiązują relacje i kontrakty przez Linkedina. Czas na profesjonalizację Twojej obecności w tym kanale. 

Jak zadbamy o Twój profil na LinkedInie?

Zwiększymy Twoje zasięgi i dotrzemy do wartościowych klientów 

 

W 2022 roku LinkedIn zanotował wzrost zaangażowania użytkowników aż o 22%. I nic nie wskazuje na to, aby miał w tym aspekcie zwolnić.

 

Nie pozostaje więc nic innego, jak wykorzystać ten fakt i skutecznie docierać zarówno do decydentów, potencjalnych współpracowników, jak i do swojej grupy docelowej.

 

Zrobimy to za Ciebie. Znamy algorytmy LinkedIna oraz specyfikę tego portalu. Dzięki temu masz pewność, że nie zmarnujesz jego potencjału, a także czasu i pieniądzy na nieefektywne poszukiwanie leadów w innych miejscach.

Dzialania marketingowe łączymy z narzędziami i działaniami, które pozwalają wykorzystać Linkedina z myślą o potrzebach działów sprzedaży – budować dotarcie wśród potencjalnych klientów, pozyskiwać dane kontaktowe, promować ofertę wśród właściwych osób i firm.

Porozmawiajmy o współpracy

  Wzmocnimy Twoją markę

  LinkedIn to doskonałe miejsce do budowania marki osobistej lub firmowej. 

  W ramach tego zajmiemy się regularnym publikowaniem wartościowych treści na Twoim profilu. Wykorzystamy przy tym wachlarz angażujących funkcji platformy, jak webinary czy transmisje live. 

  Umożliwi Ci to nawiązywanie nowych kontaktów, wyróżnienie się na tle konkurencji i wyrobienie mocnej pozycji wśród biznesowej społeczności. 

  A to oczywiście przełoży się na zwiększoną liczbę zapytań.

  Przygotujemy skuteczną i dynamiczną strategię

  Aby powyższe kwestie były możliwe do zrealizowania, najpierw przeprowadzimy dokładną analizę. Przypatrzymy się Twojej grupie docelowej, sytuacji w branży i sposobowi działania firmy, by dobrać do tego jak najbardziej skuteczną strategię. 

  Dzięki temu będziemy publikowali angażujące treści, które przyciągną odbiorców, wykreujemy wizerunek eksperta i sprawimy, że cyferki na Twoim profilu na LinkedInie pójdą do góry.

  Uzupełnimy Twój profil i zwiększymy jego widoczność

  Algorytm LinkedIna w swoim działaniu bardzo mocno patrzy na jakość profilu oraz jego kompletność. Faworyzuje te prawidłowo i jak najbardziej szczegółowo uzupełnione konta.

  Wiemy, na jakie elementy zwrócić uwagę oraz jak je dopieścić, by Twój profil był często odwiedzany i pojawiał się wysoko w wynikach wyszukiwania. A co za tym idzie – skuteczniej przyciągał odbiorców.

  Prowadzenie profilu na LinkedIn – dlaczego powinieneś wybrać digitalk?

  Doświadczenie i jakość

  Od ponad 5 lat z sukcesami prowadzimy profile naszych klientów w mediach społecznościowych. Pracowaliśmy z przedstawicielami kilkunastu branż, na przykład kosmetycznej, odzieżowej czy samochodowej. Pracujemy zarówno nad rozwojem kont osobistych, jak i firmowych. 

  Zrozumiemy potrzeby Twoje, jak i Twoich odbiorców. To sprawi, że Twój profil na LinkedInie zyska zarówno na atrakcyjności, jak i na skuteczności.

  Stały kontakt, raportowanie i wsparcie

  Zawsze podkreślamy, że relacje i dobra komunikacja są dla nas na pierwszym miejscu. Tylko w ten sposób możemy dowozić najlepsze wyniki.

  Nasza współpraca nie kończy się więc na uzupełnieniu profilu i przesłaniu treści. Będziemy z Tobą w stałym kontakcie i wyślemy Ci raporty z każdego tygodnia oraz miesiąca naszych działań.

  Zawsze jesteśmy też otwarci na rozmowę i przekazywanie wszelkich wskazówek, by razem osiągnąć jak największy sukces.

  Rozwój

  Według ostatniego raportu Sotrender byliśmy jedną z najmocniej rozwijających się polskich firm marketingowych na LinkedInie w 2022 roku. I nie zamierzamy na tym poprzestać.

  Twój profil również może notować śwetne wyniki w swojej branży i pozyskiwać dla Ciebie klientów. Jeżeli taki jest Twój cel, to…

  Jak wygląda współpraca z nami?

  • Zaczynamy od rozmowy

   Zawsze zaczynamy od rozmowy. To dla nas kluczowe, bo poznajemy w niej Twoją firmę i jej otoczenie. Omawiamy Twoją wizję profilu, Twoje cele oraz oczekiwania.

  • Wyznaczamy zespół

   Wyznaczamy zespół osób, które zajmą się Twoim profilem – content managerów.

  • Audyt Twojego profilu

   Nasi specjaliści przeprowadzają audyt Twojego profilu, jeżeli takowy już istnieje. Analizują zarówno mocne punkty, jak i te, które wymagają poprawy. Przyglądają się również Twojemu stylowi komunikacji czy zachowaniom odbiorców.

  • Strategia

   Na podstawie analizy przygotowujemy strategię działań i w oparciu o nią tworzymy harmonogram angażujących treści. Następnie przesyłamy Ci go do wglądu oraz akceptacji.

  • Wdrożenie

   Wdrażamy nasze działania w życie i zwiększamy zasięgi Twojego profilu!

  Już teraz porozmawiaj z nami o prowadzeniu fanpage

  Skontaktuj się z nami