Jak Twój biznes może skorzystać z Google Analytics 4? Czyli o tym, po co mi ten cały Google Analytics 4?

Poniżej znajduje się nagranie z webinaru Mateusza Machulskiego, na którym opowiedział:

– jak możesz przygotować swoją firmę na nadchodzące w analityce zmiany


– o najważniejszych zaletach Google Analytics 4
– jakie przewagi ma GA4 nad Universal Analytics i na co uważać przy wdrożeniu?

– jak wygląda wdrożenie Google Analytics 4!

💡 Uwaga! Brak GA4 to poważny błąd!

W lipcu 2023 Twój Universal Google Analytics przestanie zbierać dane na Twojej www.

Brak dostępu do danych sprawi, że nie będziesz mieć możliwości precyzyjnego śledzenia użytkowników, którzy odwiedzają Twoją stronę. W konsekwencji Twoja oferta nie będzie idealnie dopasowana do potrzeb klienta, przez co możesz narazić się na poważne straty.

Potrzebujesz audyt wdrożenia Google Analytics 4?

Jeśli już masz wdrożone Google Analytics 4 to warto sobie odpowiedzieć na pytanie: Czy moje dane zbierają się poprawnie?

Masz wątpliwości? Może warto, by zajęli się tym specjaliści z zewnątrz?

Jako zespół digitalk chętnie przeprowadzimy audyt wdrożenia Google Analytics 4 u Ciebie na wwww.

Napisz na kontakt@digitalk.pl lub wypełnij formularz kontaktowy:


Nadal nie masz wdrożonego Google Analytics 4?

Nadal się zastanawiasz nad wdrożeniem Google Analytics 4? Nie czekaj dłużej! Zacznij działać już dziś!

Wdrożymy Google Analytics 4 u Ciebie na www

O tym jak wygląda proces wdrożenia GA4 w digitalk chętnie opowiedzą Ci nasi New Business Menadżerowie. To jak, może wirtualna kawa? ⤵

Zleć wdrożenie Google Analytics 4 profesjonalistom!

  Zobacz nasze rekomendacje i przekonaj się, dlaczego inni wybrali digitalk, wdrażając nową wersję Google Analytics:

  Piotr Jędras

  Piotr Jędras

  Właściciel klosy.pl

  Jesteśmy świeżo po postawieniu analityki Meta i GA – na trudnej nieszablonowej stronie z dużą ilością nietypowych wyzwań, wszystko zostało zrealizowane sprawnie i z indywidualnym podejściem do naszego biznesu.

  Wszystkie pytania i wątpliwości zostały nam cierpliwie wyjaśnione, wiemy co robić i teraz mamy do tego solidne narzędzia! Wielkie dzięki!

  Justyna Osińska

  Justyna Osińska

  Specjalista ds. Marketingu, Izodom

  Serdecznie polecamy prace z zespołem digitalk. To specjaliści i profesjonaliści w swojej dziecinie. Współpracujemy już od dłuższego czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Obsługa pracowników jest na najwyższym poziomie. Nasze kampanie prowadzone są wzorowo, a ich analiza odbywa się na wielu płaszczyznach. […] Agencja digitalk zaimplementowała Google Analytics 4, który jest nowym standardem analityki internetowej. Dzięki temu nie straciliśmy cennych danych, które pomagają nam optymalizować kampanie. Dodatkowo mogliśmy liczyć na wsparcie jeśli chodzi o zapoznanie się z tym narzędziem.

  Nina Matysiak

  Nina Matysiak

  Social Media Lead, Shelter

  Profesjonalizm, doświadczenie i zrozumienie potrzeb klienta. To właśnie definiuje agencję marketingową digitalk. Współpracując z nimi od półtora roku, nasza sprzedaż poprzez Google Ads znacząco wzrosła. W międzyczasie, wdrożono dla nas również Google Analytics 4. Przez cały ten proces zostaliśmy odpowiednio przeprowadzeni, dzięki czemu nie mieliśmy żadnych obaw. Wiedzieliśmy, że powierzyliśmy to zadanie w dobre ręce. Wielkie brawa dla Bartosza Jancewicza, który w 100% zrozumiał naszą wizję i nieustannie przekłada ją na świetne wyniki. Powierzając digitalk nasz budżet, wiemy, że zostanie on dobrze wykorzystany. Co więcej, wiemy także, że agencja rozumie nasze potrzeby i wspólnie celujemy do tej samej bramki. Widząc takie podejście, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko z całego serca polecić agencję digitalk.

  Chcesz z nami współpracować?

  Skontaktuj się