digitalk

Kim jesteśmy?

Nie potrzebujesz wymyślnych raportów kampanii marketingowych, z których nic nie wynika i mętnych rozmów o postępach w projekcie, po których rozumiesz mniej niż na początku.

Potrzebujesz mierzalnych wyników. Wzrostu sprzedaży. Leadów. Przemyślanej strategii uwzględniającej marketing internetowy. Skutecznej komunikacji nastawionej na pozyskiwanie nowych klientów. A do tego wiedzy, co i przede wszystkim dlaczego dzieje się w rękach agencji z Twoją marką. Jeżeli tak jest, to dobrze trafiłeś. Specjalizujemy się w marketingu internetowym – budujemy z klientami relacje i dowozimy rezultaty.

Dowiedz się więcej
 • Relacje

  Rozpoczynamy współpracę gdy wierzymy, że faktycznie możemy pomóc. Cieszy nas każdy nowy klient. Najbardziej jednak radujemy się, gdy wysyłamy okolicznościowy tort na kolejną rocznicę współpracy. Klienci pracują z nami średnio co najmniej rok.

 • Rezultaty

  Każdą współpracę, niezależnie od jej rodzaju, rozpoczynamy od wyznaczenia KPI. Marketing to inwestycja, która się zwraca. Tylko w ostatnim kwartale wygenerowaliśmy dla naszych klientów sprzedaż na poziomie 130+ milionów złotych.

 • Rozwój

  Pracujemy z przeszło setką firm na kilkudziesięciu rynkach. Kilkakrotnie więcej wspieramy, dzieląc się swoją wiedzą na szkoleniach, audytach, warsztatach. Na skuteczność agencji składa się suma doświadczeń i nastawienie na nieustanną naukę od siebie nawzajem i od naszych klientów.

Liczby, nie słowa

Zobacz case studies działań marketingowych, jakie prowadzimy dla naszych klientów

Z jakimi branżami pracujemy?

 • E-commerce

  Blisko 50% klientów digitalk to sklepy internetowe i firmy, których sprzedaż produktów odbywa przez internet. Rozumiemy potrzeby tej branży, codziennie optymalizujemy kampanie reklamowe e-commerce dla kilkudziesięciu klientów z najróżniejszych sektorów i z najróżniejszymi produktami. Kilkakrotnie więcej wspieramy, dzieląc się swoją wiedzą na szkoleniach, audytach, warsztatach. Tak działa nasza agencja marketingowa.

  Dowiedz się więcej
 • B2B

  Ok 1/3 klientów, jakich posiada nasza agencja marketingowa, to firmy B2B z różnych obszarów- od firm produkcyjnych po software house’y. Wspieramy ich poprzez doradztwo, szkolenia, bieżącą pracę konsultacyjną, jak również zakasując rękawy i prowadząc kampanie nastawione na generowanie leadów i zwiększanie sprzedaży. Lata doświadczeń pozwoliły nam na wypracowanie procesów i modeli współpracy, dzięki którym precyzyjnie działamy i odpowiadamy na potrzeby biznesów z Twojego sektora.

  Dowiedz się więcej
 • Usługi

  Nasi specjaliści prowadzili kampanie marketingowe dla przeszło kilkudziesięciu klientów z branży usługowej. Czy nasza agencja marketingowa to dobry wybór? Na skuteczność działań agencji w tym zakresie składa się suma doświadczeń i nastawienie na nieustanną naukę od siebie nawzajem i od naszych klientów.

  Dowiedz się więcej

Poznaj nasze usługi

Performance Marketing

Dowiedz się więcej

Zamieniamy kliknięcia w klientów i konwersje. Chcesz zwiększyć sprzedaż, zdobywać zapytania biznesowe, budować rozpoznawalność? Zgłoś się do nas.

Realizujemy kampanie reklamowe w każdym liczącym się ekosystemie reklamy płatnej – od Google przez Facebooka i Linkedin po Tik Toka. 

Rafał Ratajczyk

Prezes Zarządu, Kwadra System

Widzimy dużą zmianę co do poprzedniej firmy, obecnie nie ma dnia, aby telefon nie zadzwonił z jakimś zapytaniem. Poprzednio bywało, iż dzwonił raz na 3 dni i to z mało konkretnymi zapytaniami. Na pewno jest dużo więcej zapytań i są bardziej z obszarów, które nas interesują, czyli z przemysłu.

Wdrożenie Google Analytics 4

Dowiedz się więcej

Obawiasz się zbliżającej się rewolucji w analityce internetowej? Na szczęście możemy Cię uspokoić, ponieważ z naszym Działem Excellence od podstaw wdrożysz Google Analytics 4, czyli nową wersję Google Analytics!

 

Avionaut logo

Agnieszka Gajda

kierownik ds Marketingu Regionalnego i eCommerce, Avionaut

Współpracując z naszym specem od analityki Krzysztofem Kusaczukiem poruszyliśmy temat wdrożenia Google Analytics 4 (serwery może i te same, ale inne podejście do mierzenia danych) i czy warto się tym zainteresować.

Zaczęliśmy działać – zespół digitalk bardzo sprawnie wdrożył GA4. Całością kierował Krzysztof z racji tego, że na co dzień razem współpracujemy, mógł zespołowi spokojnie wytłumaczyć, co się dzieje, jak będzie wyglądać teraz raportowanie i zbieranie danych. W lipcu 2023 nie będzie już takiej opcji. Więc kto jeszcze nie ma to do roboty!

I pamiętajcie – zadbajcie o dobre wdrożenie, bo mieć coś, ale korzystać z tego niepoprawnie to chyba szkoda zmarnowanego na to czasu.

A jeżeli nie wiecie, jak to zrobić odezwijcie się do digitalk lub Krzysztof na pewno pomogą 🙂

Doradztwo marketingowe

Dowiedz się więcej

Google, media społecznościowe, e-mail marketing… to tylko narzędzia. Prawdziwe wzrosty i dominację na rynku osiąga się dzięki skutecznej strategii i przemyślanej komunikacji.

Nasz zespół konsultantów może wesprzeć Cię również w tych obszarach. Przygotujemy dla Ciebie audyt skuteczności wybranych kanałów marketingowych, zaplanujemy lejek marketingowy i sprzedażowy, jak również zdiagnozujemy i uporządkujemy plan działań marketingowych w firmie.

Monika

Marketing Manager, Othertees

Już po około 1,5 miesiącu działań według wytycznych, które dostaliśmy po przeprowadzonym audycie: udało się zwiększyć sprzedaż o 35%, wartość konwersji nam skoczyła na Facebook Adsach, przy niższym koszcie za zakup, przy niższym wskaźniku kosztu za kliknięcie.

 

Social media i content marketing

Dowiedz się więcej

Treści sprzedają, ale tylko te naprawdę dobre. W internecie jest już dość miałkich treści pełnych ogólników pisanych z myślą o najpopularniejszych zapytaniach w wyszukiwarce. Nie tędy droga.

Do contentu podchodzimy strategicznie – wychodząc od grupy docelowej, obiekcji zakupowych, lejka marketingowego, by dobrać rozwiązania, które osiągną rezultaty i spełnią oczekiwania odbiorców. Tworzymy treści różnego typu – od wpisów na blogi i portale po e-booki i webinaria – w zależności od wyznaczonych celów.

Anna Rysiewicz

Marketing Coordinator – TechData – AutoCAD i BIM

Z firmą digitalk współpracujemy już kilka lat i obecnie nie wyobrażamy sobie prowadzenia projektów bez nich. Profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz nieszablonowe podejście do tematów to ich wizytówka. Komunikacja i zaangażowanie ze strony digitalk pozwala na tworzenie wartościowych social mediów, co jest dla nas najważniejsze w długofalowej perspektywie.

Projektowanie graficzne i tworzenie landing page

Dowiedz się więcej

Projektujemy tak, by komunikować wartości marki i zwiększać konwersję. Tylko dopracowane projekty przyciągają uwagę, gdy wokół morze grafik z generatorów.

Miesięcznie projektujemy tysiące grafik i animacji, które sprzedają. Zaprojektowaliśmy również i wdrożyliśmy ponad 230 stron lądowania. Ich średnia współczynnik konwersji? Powyżej 50%.

Joanna Markowska

Manager salonu – Make Art Tattoo

Współpraca z digitalk to ogromna przyjemność – rzetelne podejście do klienta, widoczne wyniki, a przede wszystkim doskonały kontakt, który umożliwia owocną kooperację. Z ręką na sercu polecamy wszystkim, którzy chcą być zauważeni w sieci 🙂

Marketing automation

Dowiedz się więcej

Moc e-mail marketingu i automatyzacji wykorzystujemy na każdym etapie lejka sprzedażowego – od budowania gazy kontaktów i pozyskiwania leadów aż po konwersję, sprzedaż i lokalizację klientów. Zobacz, co możemy zrobić dla Ciebie.

Karolina Niedzielska - kwadrans z hr

Karolina Niedzielska

Kwadrans z HR

Współpraca z digitalk to współpraca z zespołem kompetentnych specjalistów na różnych stanowiskach, którzy swoją wiedzę potrafią przekuć na wyniki. Efektywnie wykonują swoje obowiązki i w każdym momencie potrafią dopasować swoją pracę do oczekiwań klienta.

Oprócz tego są niezwykle komunikatywni i informują na każdym kroku o swoich działaniach i planach na przyszłość. Dzięki temu klient wie, że jest w dobrych rękach! Z czystym sumieniem mogę zatem polecić współpracę z tą agencją.

Mamy więcej rekomendacji niż konkurenci klientów

Szlachetna paczka

Konrad Kruczkowski

dyrektor komunikacji w Stowarzyszeniu WIOSNA (Szlachetna Paczka, Akademia Przyszłości)

Zespołowi digitalk zależy, a co ważniejsze: zaangażowanie nie słabnie w czasie. Szlachetna Paczka to wymagający projekt – nie sprzedajemy produktu, w kreacjach chcemy być delikatni i odpowiedzialni, a dysponując środkami darczyńców – nie możemy pozwalać sobie na wydatki, które na koniec dnia nie przekładają się na pomoc. Digitalk doskonale to rozumie, bo – tylko i aż – doskonale potrafi zrozumieć potrzeby swoich klientów. A później przekuć je na świetne wyniki.

Radek Drzewiecki

CEO Leanpassion Group

Nawiązanie współpracy z agencją digitalk było jedną z lepszych decyzji. Jestem pod dużym wrażeniem ich wiedzy w zakresie projektowania, planowania i wdrażania kampanii reklamowych, w tym skuteczności i wiedzy reklam w Google, na Facebooku i Instagramie. Pomogli nam rozwinąć znacząco działania dla dwóch naszych spółek

Wojciech Szyksznia

właściciel WNM Group

Z agencją digitalk nawiązaliśmy współpracę z nadzieją, że pomogą nam w rozwoju naszej marki na Facebooku. Na początku naszej drogi pod ich opiekę oddaliśmy jeden fanpage, na polski rynek. Dziś, po ponad roku od rozpoczęcia współpracy, efektywnie zarządzają naszymi stronami na Polskę, Niemcy, Włochy, Francję i Hiszpanię, a niewykluczone, że niedługo pojawią się kolejne. Cały zespół zajmuje się budowaniem spójnego przekazu, a my oszczędzamy czas, który przeznaczamy na dbanie o jak najwyższą jakość naszych produktów i ich ciągłe doskonalenie. digitalk prowadzi również skuteczne reklamy wizerunkowe, które cały czas przyciągają nowych fanów naszej marki, budują zaangażowanie pod postami.. Szczerze polecamy usługi agencji digitalk.

Hubert Topolinski

Wiceprezes – Aeropact Sp. z o.o.

Firma digitalk zorganizowała na zlecenie Aeropact Sp. z o.o. usługę polegającą na tworzeniu, optymalizacji i analizę kampanii Google Ads, Facebook Ads, a także wdrożeniu zaawansowanych kampanii remarketingowych w oparciu o narzędzia Facebook oraz Google. Usługa dotyczyła pokazów lotniczych Lotos Gdynia Aerobaltic.

Zespół digitalk na bazie okresowych i szczegółowych analiz podejmował działania zmierzające do osiągnięcia założonych celów, które zostały zrealizowane. digitalk wykazał się dużą elastycznością i wysokim zaangażowaniem. Wartym podkreślenia jest fakt wsparcia zespołu digitalk również po realizacji usługi.

Dziękujemy za tegoroczną współpracę i jej przebieg na bardzo wysokim poziomie. Rekomendujemy digitalk jako rzetelnego partnera, w szczególności w zakresie obsługi dużych, biletowanych imprez rozrywkowych.

Marki, które nam zaufały

ING
budlex
ERGO Hestia
Polska Press Grupa
Otomoto
otodom
Renault
Bank Ochrony Środowiska
mBank
naTemat
Cracow Legal Academy
Sony/ATV Music Publishing
Purella Superfoods
LOTOS Gdynia Aerobaltic Airshow
Avionaut
Camerimage
Collegium Da Vinci
Craftware
eduGO
Ekopark
Etam
europa.jobs
FineArtPrints.pl
Froebel.pl
Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości
Auto Partner J. i A. Garcarek
Growcode
Good Stuff
Klaudyna Hebda
Hamptons Home
hitme.pl
Pomalunki.pl
Inspiro.online
IBL
Instytut Matki i Dziecka
ista
Izodom 2000 Lietuva
Kalisz
Kopalnia Soli „Wieliczka”
La beauté naturelle
La Guèl Clinic & SPA
lavika
LAV-MAG
Lena Lighting
Dobrze Dodane
Othertees
Workport
Oaza-Palmy
Fabryka Bodziaków
Kwadra System
Fortum
Naturalne Atelier
Poscielone.pl
Euforma
AlfaNet
oggi
Katie's
Music Dealer
naprawtosam.pl
Neuca
PaczePacze
Partner Nieruchomości
Polskie Koleje Liniowe
Polskie Linie Kolejowe
Politechnika Wrocławska
Polska Agencja Prasowa
Pomorskie
Butomaniaczki.pl
Przyjazny Dietetyk
Polski Związek Firm Deweloperskich
Polskie Radio
Rent like home
Schronisko Smaków Magda Gessler
Sphinx Restauracje
Fundacja TZMO
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy
Viessmann
WebePartners
WNM Group
Województwo Kujawsko-Pomorskie
Wolters Kluwer
Wolves Summit
YACHTIC.com
Wydawnictwo Znak
EWE
Elili Butik
Kesi hurtownia
iScratch
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
Atoato
Avionaut
Bazo.io
BC Diets
Bigotka
Blush.love
BODYLOOK
BodyTec20
borcas
Caliathletics
Costasy Nature
Dental Day
Diet4You
DlaSmaku
Drogeria Pigment
Duksi
Early Stage
EASY SURF
Elastic Email
EL-GREG
Ette Lou
FlexiPower Group
Forvega
Futdesigners
Genu.
Giganci programowania
Hannah Fielding
Home by Kate
HouseCollection
Ifirma
iKalkulator
LWP
MGR productions
Jak Sprzedawać Fotowoltaikę
K2
Kalisz
Kontri.pl
La beauté naturelle
LaCava
LILU boutique
FASARDI
Fau-Butik
AKARDO
FAR FAR
LART
Odnova
Centrum Ratownictwa
Tel Aviv Urban Food
Wynajmistrz.pl
Umamitu
LOVESPA
Make Art Tattoo Studio
Mobiwear
ModnaKiecka.pl
Modne Podłogi
NAOKO Store
Nie płacę za prąd
Organique
Pieski w Kreski
Pomoce Dla Seniora
Protect King
rabatio.com
rehab.pl
Sadvit
Sales Pistols
SFD Furniture Design
siblo
Spice Gears Academy
SQD Alliance
Superhot
Sweet Home
Talya
Teddy Fisher
Toontoy Kids
kliniki.pl
Trylemat
WallDecor
wydawnictwo WAM
Westailor
WSB
Zawiaty
ING
budlex
ERGO Hestia
Polska Press Grupa
Otomoto
otodom
Renault
Bank Ochrony Środowiska
mBank
naTemat
Cracow Legal Academy
Sony/ATV Music Publishing
Purella Superfoods
LOTOS Gdynia Aerobaltic Airshow
Avionaut
Camerimage
Collegium Da Vinci
Craftware
eduGO
Ekopark
Etam
europa.jobs
FineArtPrints.pl
Froebel.pl
Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości
Auto Partner J. i A. Garcarek
Growcode
Good Stuff
Klaudyna Hebda
Hamptons Home
hitme.pl
Pomalunki.pl
Inspiro.online
IBL
Instytut Matki i Dziecka
ista
Izodom 2000 Lietuva
Kalisz
Kopalnia Soli „Wieliczka”
La beauté naturelle
La Guèl Clinic & SPA
lavika
LAV-MAG
Lena Lighting
Dobrze Dodane
Othertees
Workport
Oaza-Palmy
Fabryka Bodziaków
Kwadra System
Fortum
Naturalne Atelier
Poscielone.pl
Euforma
AlfaNet
oggi
Katie's
Music Dealer
naprawtosam.pl
Neuca
PaczePacze
Partner Nieruchomości
Polskie Koleje Liniowe
Polskie Linie Kolejowe
Politechnika Wrocławska
Polska Agencja Prasowa
Pomorskie
Butomaniaczki.pl
Przyjazny Dietetyk
Polski Związek Firm Deweloperskich
Polskie Radio
Rent like home
Schronisko Smaków Magda Gessler
Sphinx Restauracje
Fundacja TZMO
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy
Viessmann
WebePartners
WNM Group
Województwo Kujawsko-Pomorskie
Wolters Kluwer
Wolves Summit
YACHTIC.com
Wydawnictwo Znak
EWE
Elili Butik
Kesi hurtownia
iScratch
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
Atoato
Avionaut
Bazo.io
BC Diets
Bigotka
Blush.love
BODYLOOK
BodyTec20
borcas
Caliathletics
Costasy Nature
Dental Day
Diet4You
DlaSmaku
Drogeria Pigment
Duksi
Early Stage
EASY SURF
Elastic Email
EL-GREG
Ette Lou
FlexiPower Group
Forvega
Futdesigners
Genu.
Giganci programowania
Hannah Fielding
Home by Kate
HouseCollection
Ifirma
iKalkulator
LWP
MGR productions
Jak Sprzedawać Fotowoltaikę
K2
Kalisz
Kontri.pl
La beauté naturelle
LaCava
LILU boutique
FASARDI
Fau-Butik
AKARDO
FAR FAR
LART
Odnova
Centrum Ratownictwa
Tel Aviv Urban Food
Wynajmistrz.pl
Umamitu
LOVESPA
Make Art Tattoo Studio
Mobiwear
ModnaKiecka.pl
Modne Podłogi
NAOKO Store
Nie płacę za prąd
Organique
Pieski w Kreski
Pomoce Dla Seniora
Protect King
rabatio.com
rehab.pl
Sadvit
Sales Pistols
SFD Furniture Design
siblo
Spice Gears Academy
SQD Alliance
Superhot
Sweet Home
Talya
Teddy Fisher
Toontoy Kids
kliniki.pl
Trylemat
WallDecor
wydawnictwo WAM
Westailor
WSB
Zawiaty

Jak możemy pomóc Ci rosnąć?

To tylko wierzchołek góry lodowej. Zobacz, co jeszcze możemy zrobić dla Twojego biznesu.

Napisz do nas - porozmawiajmy